Výsledky závodů - Kraj Středočeský - Závody jednotlivců - 01.01.2018 - 31.12.2018
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
10.11.2018 | Kněževes u Rakovníka N | Rybářské závody | 46 |
27.10.2018 | Vlašim N | Kotyho memoriál | 26 |
27.10.2018 | Křesetice N | Ukončení rybářské sezóny | 34 |
20.10.2018 | Zlosyň N | Podzimní rybářské závody | 19 |
20.10.2018 | Zdislavice N | Závěrečná | 29 |
20.10.2018 | Sázava N | Mazec Cup 2018 | 61 |
20.10.2018 | Chýně N | Rybářské závody | 53 |
19.10.2018 | Hruškov N | 2.ROČNÍK HRUŠKOVSKÁ PODZIMNÍ 50TKA | 20 |
06.10.2018 | Předměřice nad Jizerou N | Kačovský kapr | 53 |
06.10.2018 | Kladruby N | Podzimní rybářské závody | 32 |
29.09.2018 | Senomaty N | Senomatský kapr | 35 |
29.09.2018 | Mělník N | Pohár kněžny Ludmily | 55 |
29.09.2018 | Zdislavice N | Rybářské závody | 34 |
23.09.2018 | Kolešov u Rakovníka N | Poslední kačák | 41 |
22.09.2018 | Rataje nad Sázavou N | Šternberský Feeder CUP | 72 |
15.09.2018 | Řeřichy N | Řeřišský kapr | 62 |
15.09.2018 | Všenory N | Závod krajského přeboru a divize ÚSMP | 14 |
07.09.2018 | Hruškov N | Rybářské závody | 20 |
01.09.2018 | Liběchov N | územní přebor | 24 |
01.09.2018 | Brandýs nad Labem N | 2.kolo DIVIZE SÚS 2018 2.kolo KP SÚS 2018 | 37 |
25.08.2018 | Bakov nad Jizerou N | Rybářské závody | 75 |
18.08.2018 | Přívlaky N | Sázavský tloušť | 41 |
18.08.2018 | Šlapanice v Čechách N | Rybářské závody | 47 |
17.08.2018 | Kladruby N | 24 hodin | 33 |
11.08.2018 | Šanov N | Rybářské závody | 54 |
21.07.2018 | Kobylníky N | Rybářské závody o divočáka | 38 |
15.07.2018 | Kolešov u Rakovníka N | Halíř Cup | 39 |
13.07.2018 | Liběchov N | Pohár kukajících vlků feeder | 47 |
07.07.2018 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 21 |
07.07.2018 | Výžerky N | Rybářské závody | 25 |
07.07.2018 | Křesetice N | děličky | 22 |
30.06.2018 | Kolešov u Rakovníka N | O pohár starosty | 43 |
23.06.2018 | Vlašim N | Vlašimský dravec | 32 |
22.06.2018 | Beroun N | MČR muška řeka | 32 |
16.06.2018 | Nesuchyně N | Rybářské závody | 33 |
09.06.2018 | Mělník N | Přebor a divize plavaná SÚS | 16 |
09.06.2018 | Sedlčánky N | 2. kolo I. Ligy v LRU Feeder | 40 |
03.06.2018 | Kolešov u Rakovníka N | Rybářské závody | 35 |
02.06.2018 | Křesetice N | Vabank | 13 |
02.06.2018 | Příbram N | O putovní pohár předsedy MO | 53 |
02.06.2018 | Mladá Boleslav N | O pohár předsedy MO | 69 |
01.06.2018 | Sedlčánky N | 2.kolo II.ligy sk.A | 41 |
27.05.2018 | Lysá nad Labem N | pouze 3 z 73 | 3 |
26.05.2018 | Tmaň N | Rybářské závody | 46 |
26.05.2018 | Kácov N | Noční rybářské závody 10 z 87 | 10 |
26.05.2018 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 29 |
26.05.2018 | Dobrá Voda u Březnice N | Rybářské závody | 35 |
26.05.2018 | Sedlčánky N | KP a divize ÚSMP | 13 |
20.05.2018 | Domahoř N | Krajská divize SÚS Praha muška | 14 |
19.05.2018 | Sázava N | Krajský přebor ÚSMP ČRS v LRU feeder | 26 |
19.05.2018 | Neratovice N | 1. kolo Divize/KP SÚS feeder | 32 |
19.05.2018 | Domahoř N | Krajský přebor SÚS Praha | 18 |
19.05.2018 | Rožďalovice N | Babínek | 57 |
19.05.2018 | Mšeno N | Rybářské závody | 53 |
19.05.2018 | Měšice N | Rybářské závody | 45 |
17.05.2018 | Mladá Boleslav N | MeMiČR handicapovaných rybářů | 20 |
12.05.2018 | Poděbrady N | Pohár krále Jiřího | 45 |
12.05.2018 | Řeřichy N | Rybářské závody | 61 |
12.05.2018 | Odolena Voda N | Rybářské závody | 49 |
11.05.2018 | Brandýs nad Labem N | II. LIGU – LRU MUŠKA skupina-A | 44 |
10.05.2018 | Sedlčánky N | VC krajského ředitelství Policie ČR | 40 |
05.05.2018 | Kněževes u Rakovníka N | Rybářské závody | 37 |
05.05.2018 | Veselá u Mnichova Hradiště N | Rybářské závody | 106 |
05.05.2018 | Kladruby N | Rybářské závody | 31 |
05.05.2018 | Neratovice N | GP feeder | 101 |
05.05.2018 | Brandýs nad Labem N | pouze 10 z 81 | 10 |
29.04.2018 | Bělá pod Bezdězem N | 11. ročník | 56 |
28.04.2018 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 39 |
28.04.2018 | Lošany N | pouze 15 z ? | 15 |
28.04.2018 | Milín N | O Pohár předsedy SÚS | 138 |
28.04.2018 | Hruškov N | 4.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI | 19 |
28.04.2018 | Olešná N | pouze 10 z ? | 10 |
27.04.2018 | Kamenné Žehrovice N | 1.kolo II.LIGY B | 46 |
22.04.2018 | Podlesí u Příbrami N | Rybářské závody | 46 |
22.04.2018 | Vlíněves N | MONFISH Senior BOAT CUP | 29 |
21.04.2018 | Zlosyň N | Rybářské závody | 26 |
21.04.2018 | Zeměchy N | Kralupský kapr | 103 |
21.04.2018 | Rožmitál pod Třemšínem N | Rybářské závody | 47 |
21.04.2018 | Kolešov u Rakovníka N | Dejvil Cup 2 | 38 |
21.04.2018 | Kamenné Žehrovice N | Přebor Čech feeder | 43 |
21.04.2018 | Kosova Hora N | Rybářské závody | 47 |
21.04.2018 | Vlíněves N | MONFISH Junior BOAT CUP Jezerní lodní závod | 21 |
14.04.2018 | Přílepy N | VIII. Memoriál Jaroslava Blechy | 52 |
07.04.2018 | Vrbová Lhota N | Rybářské závody | 55 |
01.04.2018 | Smilovice N | Smilovická vláčka | 14 |
31.03.2018 | Dymokury N | Rybářské závody | 68 |
31.03.2018 | Křesetice N | Jarní rybářské závody | 53 |
31.03.2018 | Čelákovice N | Grádo | 75 |
30.03.2018 | Starý Kolín N | Rybářské závody | 156 |
04.03.2018 | Kobylníky N | Závody na dírkách | 37 |
20.01.2018 | Sedlčánky N | Kabátova zimní liga 2.kolo | 24 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.