Výsledky závodů - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
02.12.2017 | Křesetice N | O pohár zmrzlé prdele | 26 |
28.10.2017 | Křesetice N | Rybářské závody | 49 |
28.10.2017 | Rataje nad Sázavou N | Mazec Cup | 58 |
28.10.2017 | Vlašim N | Kotyho memoriál | 19 |
21.10.2017 | Poděbrady přívlač N | Poděbradský dravec | 40 |
20.10.2017 | Hruškov N | Podzimní Hruškovská 50tka | 19 |
14.10.2017 | Mlékojedy feeder N | 3.kolo II.Liga sk A feeder | 41 |
14.10.2017 | Zlosyň N | Rybářské závody | 23 |
14.10.2017 | Dolní Břežany N | Dolnobřežanská bělice | 30 |
14.10.2017 | Mladá Boleslav přívlač U18 N | Jizerský okounek | 12 |
14.10.2017 | Mladá Boleslav přívlač U14 N | Jizerský okounek | 30 |
14.10.2017 | Mladá Boleslav přívlač U10 N | Jizerský okounek | 22 |
14.10.2017 | Zdislavice N | Závěrečná | 18 |
13.10.2017 | Vrbčany N | Papaja sranda cup | 10 |
07.10.2017 | Zdislavice N | Rybářské závody | 36 |
07.10.2017 | Neratovice feeder N | Grand Prix Čech feeder | 58 |
06.10.2017 | Dobrá voda Carp Secret N | 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP | 12 |
06.10.2017 | Dobrá voda Carp B N | Papaja sranda Cup | 12 |
01.10.2017 | Kladruby mládež U10 N | Dětské rybářské závody | 19 |
01.10.2017 | Kladruby mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 19 |
30.09.2017 | Kladruby N | Rybářské závody | 34 |
30.09.2017 | Kněževes N | Rybářské závody | 24 |
30.09.2017 | Mělník N | Pohár kněžny Ludmily | 46 |
30.09.2017 | Senomaty N | Senomatský kapr | 35 |
30.09.2017 | Poděbrady N | Lodní liga 3.kolo | 27 |
28.09.2017 | Trhový Štěpánov mládež N | Dětské rybářské závody | 32 |
23.09.2017 | Rataje nad Sázavou N | Šternberský Feeder CUP | 66 |
23.09.2017 | Čerčany mládež N | Dětské rybářské závody | 18 |
23.09.2017 | Mělník plavaná N | II. liga - 4. kolo - B | 45 |
17.09.2017 | Zdislavice mládež N | O pohár starosty | 11 |
16.09.2017 | Sedmpány N | pouze 9 z ? | 9 |
16.09.2017 | Mladá Boleslav přívlač N | II.liga sk A 3.kolo přívlač | 14 |
16.09.2017 | Nymburk plavaná N | Středočeská juniorka MAVER | 23 |
09.09.2017 | Dománovice N | Rybářské závody | 49 |
08.09.2017 | Brandýs nad Labem feeder N | MČR feeder | 102 |
02.09.2017 | Sedlčánky feeder divize N | 2. kolo Divize | 26 |
02.09.2017 | Prosenická Lhota N | O Pohár předsedy SÚS | 127 |
02.09.2017 | Sedlčánky feeder KP N | KP SÚS feeder | 26 |
02.09.2017 | Liběchov plavaná N | Krajský přebor plavaná | 25 |
26.08.2017 | Sedlčánky feeder KP N | KP ÚSMP feeder | 30 |
26.08.2017 | Sedlčánky feeder divize N | 2. kolo Divize | 7 |
26.08.2017 | Mšeno N | Rybářské závody | 42 |
26.08.2017 | Kolešov N | Noční závody | 17 |
19.08.2017 | Zdislavice N | 2. prázdninovka | 19 |
11.08.2017 | Kladruby N | 24 hodin nonstop | 30 |
06.08.2017 | Kolešov N | Rybářské závody | 41 |
05.08.2017 | Vlašim přívlač N | juniorská liga 5. kolo | 33 |
05.08.2017 | Babice u Říčan N | Kapr Cup 2017 | 41 |
30.07.2017 | Soutice mládež N | Dětské rybářské závody | 15 |
29.07.2017 | Soutice N | Rybářské závody | 45 |
21.07.2017 | Sázava přívlač N | II. liga LRU skupina -A 2. kolo | 16 |
15.07.2017 | Křesetice N | Rybářské závody | 51 |
15.07.2017 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 29 |
07.07.2017 | Liběchov feeder N | Pohár kukajících vlků | 57 |
02.07.2017 | Zdislavice N | 1. pohárovka | 19 |
01.07.2017 | Bělá pod Bezdězem plavaná N | Krajský přebor SÚS | 18 |
01.07.2017 | Lysá nad Labem přívlač N | Lodní liga | 26 |
01.07.2017 | Výžerky N | Rybářské závody | 20 |
24.06.2017 | Hřebečníky N | Rybářské závody | 25 |
24.06.2017 | Ledečko muška N | 2.liga B jaro | 45 |
24.06.2017 | Liběchov plavaná N | 1.liga 2 kolo | 49 |
24.06.2017 | Kladruby mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 15 |
24.06.2017 | Kladruby mládež U10 N | Dětské rybářské závody | 21 |
18.06.2017 | Brandýs přívlač N | Pohár Labe | 30 |
17.06.2017 | Strakonice muška N | O Pohár M.Januse junioři | 36 |
17.06.2017 | Neratovice feeder jedn. N | 2.kolo II. Liga sk A feeder | 42 |
17.06.2017 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 30 |
16.06.2017 | Hruškov týmy N | 50 hodin | 14 |
10.06.2017 | Mladá Boleslav N | O Pohár předsedy MO | 65 |
10.06.2017 | Veselá mládež N | Dětské rybářské závody | 22 |
10.06.2017 | Sedlčánky plavaná jedn. N | Závod krajského přeboru a divize | 11 |
10.06.2017 | Radovesnice N | Rybářské závody | 44 |
04.06.2017 | Hubálov mládež N | Dětské rybářské závody | 11 |
03.06.2017 | Čáslav mládež 7-12 N | Dětské rybářské závody | 34 |
03.06.2017 | Čáslav junioři N | Rybářské závody | 3 |
03.06.2017 | Čáslav mládež 12-15 N | Dětské rybářské závody | 12 |
03.06.2017 | Ml. Boleslav plavaná jedn. N | II. liga - 2. kolo - B plavaná | 45 |
03.06.2017 | Bělá pod Bezdězem mládež N | Dětský den se Slonem | 89 |
03.06.2017 | Podlesí mládež mladší N | Dětské rybářské závody | 13 |
03.06.2017 | Podlesí mládež starší N | Dětské rybářské závody | 5 |
28.05.2017 | Bakov nad Jizerou mládež N | Dětské rybářské závody | 22 |
27.05.2017 | Vrbno N | Vrbenský kapr | 54 |
27.05.2017 | Benátky nad Jizerou mládež N | pouze 3 z ? | 3 |
27.05.2017 | Poděbrady plavaná N | Pohár Krále Jiřího z Poděbrad | 48 |
27.05.2017 | Tursko N | pouze 4 ze 67 | 4 |
27.05.2017 | Vrbno mládež N | Dětské rybářské závody | 15 |
21.05.2017 | Lysá nad Labem N | Okrouhlík | 56 |
20.05.2017 | Týnec nad Sázavou N | Mládež 16-18 O pohár předsedy SÚs | 6 |
20.05.2017 | Bylany N | Rybářské závody | 21 |
20.05.2017 | Měšice N | Rybářské závody | 50 |
20.05.2017 | Kamenné Žehrovice plavaná ženy N | MiČR žen jednotlivci | 11 |
20.05.2017 | Zeměchy mládež U12 N | Dětské rybářské závody U12 | 27 |
20.05.2017 | Zeměchy mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 19 |
20.05.2017 | Rožďalovice Hasina N | Rybářské závody | 70 |
20.05.2017 | Týnec nad Sázavou mládež N | O Pohár předsedy SÚS | 67 |
14.05.2017 | Kolešov N | O pohár starosty | 42 |
13.05.2017 | Vlašim mládež N | Dětské rybářské závody | 18 |
13.05.2017 | Brandýs nad Labem N | pouze 10 ze 109 | 10 |
13.05.2017 | Neratovice feeder jednotlivci N | 1. kolo Divize/KP SÚS feeder | 27 |
13.05.2017 | Veselá u Mnichova Hradiště N | Rybářské závody | 79 |
13.05.2017 | Nouzov N | Rybářské závody | 33 |
13.05.2017 | Bělá pod Bezdězem N | Závody pro členy MO | 38 |
13.05.2017 | Lužec nad Vltavou N | Rybářské závody | 49 |
13.05.2017 | Lužec nad Vltavou mládež N | Dětské rybářské závody | 16 |
13.05.2017 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 44 |
06.05.2017 | Stará Boleslav mládež N | pouze 11 z ? | 11 |
06.05.2017 | Hubálov mládež N | Dětské rybářské závody | 10 |
06.05.2017 | Pečky plavaná U15 N | Středočeská juniorka MAVER | 17 |
06.05.2017 | Pečky plavaná U20 N | Středočeská juniorka MAVER | 2 |
06.05.2017 | Kněževes N | Rybářské závody | 43 |
06.05.2017 | Mladá Boleslav MČR plavaná N | MeMiČR handicapovaných rybářů | 19 |
05.05.2017 | Vrbčany N | Papaja sranda Cup | 10 |
01.05.2017 | Pečky mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 14 |
01.05.2017 | Pečky mládež U10 N | Dětské rybářské závody | 16 |
01.05.2017 | Pečky mládež dívky N | Dětské rybářské závody | 12 |
30.04.2017 | Podlesí u Příbrami N | Rybářské závody | 41 |
30.04.2017 | Rožmitál pod Třemšínem mládež N | Dětské rybářské závody | 46 |
30.04.2017 | Týnec nad Labem N | pouze 3 ze 45 | 3 |
29.04.2017 | Dymokury ženy N | pouze 5 ze 16 | 5 |
29.04.2017 | Kladruby N | Handicepovaní rybáři | 36 |
29.04.2017 | Rožmitál pod Třemšínem N | Rybářské závody | 43 |
29.04.2017 | Lošany N | Rybářské závody | 28 |
29.04.2017 | Kamenné Žehrovice feeder N | Přebor Čech 2017 | 45 |
29.04.2017 | Šlapanice N | pouze 15 z ? | 15 |
29.04.2017 | Dobrá Voda u Březnice N | Rybářské závody | 51 |
29.04.2017 | Týnec nad Labem mládež N | Dětské rybářské závody | 32 |
28.04.2017 | Sedlčánky plavaná jedn. N | II. liga - 1. kolo - B - plavaná | 48 |
23.04.2017 | Vlíněves senioři muška N | MONFISH Senior BOAT CUP | 14 |
22.04.2017 | Kosova Hora N | Kaufmaňák - pouze 10 ze 46 | 10 |
22.04.2017 | Vlíněves junioři muška N | MONFISH Junior BOAT CUP | 24 |
22.04.2017 | Kobylníky N | Jarní závody | 22 |
22.04.2017 | Pašinka N | Rybářské závody | 21 |
22.04.2017 | Hruškov N | 24 hodin nonstop | 20 |
22.04.2017 | Zeměchy N | Kralupský kapr | 69 |
22.04.2017 | Kolín N | pouze 3 z 89 | 3 |
22.04.2017 | Příbram N | O Pohár předsedy | 46 |
22.04.2017 | Poděbrady přívlač N | juniorská liga 3. kolo | 43 |
21.04.2017 | Dobrá Voda týmy N | Papaja Mustang Cup | 22 |
15.04.2017 | Dvorce N | Dvorecké brko | 49 |
15.04.2017 | Dvorce mládež N | 10 z 21 | 10 |
15.04.2017 | Bakov nad Jizerou N | Rybářské závody | 42 |
14.04.2017 | Starý Kolín N | Rybářské závody | 45 |
09.04.2017 | Zdislavice mládež N | Dětské rybářské závody | 19 |
08.04.2017 | Rachyně přívlač N | Pohár Rachyně - 5. ročník | 52 |
01.04.2017 | Rachyně N | Náborový závod přívlač 5-9 let | 11 |
01.04.2017 | Křesetice N | Rybářské závody | 47 |
01.04.2017 | Dymokury N | Rybářské závody | 71 |
01.04.2017 | Rachyně N | Náborový závod přívlač 10-14 let | 25 |
01.04.2017 | Rachyně N | Náborový závod přívlač 15-18 let | 17 |
25.03.2017 | Zdislavice N | Zdislavický otvírák | 29 |
25.03.2017 | Čelákovice mládež N | Grádo mládež | 27 |
25.03.2017 | Čelákovice N | Grádo | 110 |
25.03.2017 | Vrbová Lhota N | Rybářské závody | 56 |
23.03.2017 | Hruškov N | 70·Qualific∙RCCC 2017 | 15 |
19.03.2017 | Poděbrady N | Poděbradský duhák 2. ročník | 40 |
18.03.2017 | Vrbová Lhota N | FT Fishing CUP juniorská liga | 37 |
04.02.2017 | Přebozy N | Lov na dírkách | 16 |
14.01.2017 | Vrbová Lhota N | Lov na dírkách | 23 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.