Výsledky závodů - Kraj Vysočina - 01.01.2020 - 31.12.2020
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
26.09.2020 | Perknov N | Rybářské závody | 27 |
26.09.2020 | Okrouhlička (Hubertka) N | Rybářské závody | 32 |
19.09.2020 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní | 25 |
12.09.2020 | Bohdalín N | Rybářské závody | 55 |
12.09.2020 | Světlá nad Sázavou N | Rybářské závody | 64 |
12.09.2020 | Světlá nad Sázavou mládež N | Dětské rybářské závody | 32 |
12.09.2020 | Hostákov N | Hostákovské sele | 61 |
06.09.2020 | Jemnice N | O pohár Barchanu | 47 |
05.09.2020 | Ždírec N | Rybářské závody | 35 |
05.09.2020 | Humpolec (Hadina) N | 30 hodin dvojice | 65 |
05.09.2020 | Jemnice mládež N | Dětské rybářské závody | 33 |
05.09.2020 | Měřín N | Měřínský kapr | 128 |
29.08.2020 | Bystřice nad Pernštejnem mládež N | Dětské rybářské závody | 26 |
29.08.2020 | Bystřice nad Pernštejnem N | Rybářské závody | 46 |
22.08.2020 | Libice nad Doubravou N | Rybářské závody | 53 |
15.08.2020 | Třebíč N | Feeder Cup | 28 |
15.08.2020 | Kochánov N | Rybářské závody | 40 |
08.08.2020 | Jimramov N | Jimramovský kapr | 60 |
01.08.2020 | Arnolec N | Rybářské závody | 23 |
01.08.2020 | Polnička u Žďáru nad Sázavou N | Rybářské závody | 34 |
25.07.2020 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní | 38 |
25.07.2020 | Hubertka N | Rybářské závody | 36 |
19.07.2020 | Libice nad Doubravou N | Hungerfish liga - 3.kolo | 4 |
18.07.2020 | Štoky N | 12 hodin | 29 |
04.07.2020 | Bohdalec N | Rybářské závody | 50 |
20.06.2020 | Čenkov u Třeště N | Rybářské závody | 39 |
19.06.2020 | Jimramov N | Závod dvojic | 37 |
13.06.2020 | Humpolec mládež N | Dětské rybářské závody | 24 |
13.06.2020 | Humpolec N | O stokilové prase | 96 |
30.05.2020 | Pokojov N | Pokojovský kapr | 23 |
23.05.2020 | Arnolec N | Žabák 10h | 48 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.