Závody
Seznam závodů pro datum 18.9.2021 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
18.09.2021 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Mimoň - Liberecký Název: O pohár starosty |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Skuteč (Štěpánov) - Pardubický Název: Memoriál Františka Lorence |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Častolovice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 13. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá nad Sázavou 2021 |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Dobřany - Plzeňský Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický Název: O živého čuníka - XV. ročník |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Ždírec okr.Jihlava - Vysočina Název: Ždírecký kapřík |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Hroznětín - Karlovarský Název: Závody na Farském rybníce |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Kněževes u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody - Kněževes |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický Název: O pohár starosty města Chocně |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Řeřišský kapr |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Trutnov (Dolce) - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Skalice u Znojma - Jihomoravský Název: Rybářské závody pro veřejnost |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Rohle - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Vatín - Vysočina Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Vatín mládež - Vysočina Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá nad Sázavou 2021 |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický Název: O živého čuníka - XV. ročník |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Dobřany - Plzeňský Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Dobřany - Plzeňský Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Častolovice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský Název: Rybářské závody |