Závody
Seznam závodů pro datum 27.6.2020 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
27.06.2020 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký Název: Závody dvojic téměř 24 hodin |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Popice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Vesnická liga |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Řeřichy mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Uhlířská Lhota 2 volna místa - Středočeský Název: 1.Ročnik rybářských závodů Uhlířská Lhota Už jen náhradnici |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Mirovice - Obsazeno - Jihočeský Název: Jarní Rybářské závody |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Králíky mládež - Pardubický Název: Rybářské závody pro děti a mládež |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Chřibská - Ústecký Název: Rybářské závody Tubertiny Day |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Svitavy - ženy - Pardubický Název: Závody žen |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Svitavy - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Hnanice - Jihomoravský Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou - Jihočeský Název: Duo feeder cup 2020 |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Letkovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody - Cortina Letkovice |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Otěšice - Plzeňský Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký Název: Kocourák |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA OBSAZENO |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Královice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Dolní Bousov - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Březí - Plzeňský Název: Březská vydra |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Vedrovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Neuměř - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
27.06.2020 | Sobota |
N
Králíky - Pardubický Název: 24 hodinové závody dvoučlenných týmů |