Závody
Seznam závodů pro datum 31.8.2019 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Srpen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
31.08.2019 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Hrochův Týnec - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Hrochův Týnec - mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Drozdice ženy - Pardubický Název: Rybářské závody žen 10.ročník |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Ptenín - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Dačice - Jihočeský Název: 4. ročník rybářských závodů na rybníku Rybářská na 26. hodin |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Sedlčany mládež - Středočeský Název: Sedlčanský cejn |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Bakov nad Jizerou - Středočeský Název: Posvícenecké závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Nahošice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Kondrac - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Lodín mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Teplice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Ostrov nad Ohří - Karlovarský Název: O krále Betoňáku |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Pánský rybník v Janově - Královéhradecký Název: O pohár starostky Janova |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Zbilidy mládež - Vysočina Název: MORDOVENSKÝ KAPŘÍK |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Robčice - Plzeňský Název: Rybářské závody " o Živé sele " |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Podůlšany mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody .Ukončení prázdnin |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Jindřichův Hradec mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Prušánky mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Kolešov II. Rybník u Máni - Středočeský Název: Konec prázdnin na Máně. |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Tuhaň - Středočeský Název: Noční rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Čečkovice - Plzeňský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RYBNÍČKU V ČEĆKOVICÍCH |