Závody
Seznam závodů pro datum 4.5.2019 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
04.05.2019 | Sobota |
N
Milín - Středočeský Název: Pohár předsedy SÚS |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Kostelní Radouň - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: FEEDEROVÉ ZAVODY |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem - Ústecký Název: rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Mikulovice Fryčák - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí - Jihočeský Název: 12.ročník rybářských závodů |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Božice - přeloženo na 18.5. - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Boleradice - Jihomoravský Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse" |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnic - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský Název: Rybářské závody Bylany |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Kounice - Středočeský Název: Rybářské závody Kounice |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bílichov - Středočeský Název: Bilichovský kapřík |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Lipno - Jihočeský Název: Bodovaný závod do Trout Area Ligue |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019 - mládež |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Oskořínek - Středočeský Název: 6.Jarní Rybářské závody v Oskořínku |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Žitná - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019 |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Těchobuz, okr.Pelhřimov - Vysočina Název: O pohár předsedy MO Těchobuz - 4.ročník |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Štětí - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bravantice - Moravskoslezský Název: Jarní rybářské závody dospělých |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Březí - Plzeňský Název: XII.Březská vydra |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Poděbrady mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Nasavrky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Veřejné rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Žerotice u Znojma - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Křižánky - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Týnec - Jihomoravský Název: Jarní rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Lohenice u Přelouče - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Řevničov - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Miroslav - Jihomoravský Název: Memoriál Josefa Diviše |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Dolní Bousov mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Stráž pod Ralskem - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Litětiny - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický Název: Jarní rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Žitná mládež - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Nasavrky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Týnec - Jihomoravský Název: Jarní rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |