Závody
Seznam závodů pro datum 18.5.2019 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
18.05.2019 | Sobota |
N
Havířov mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Byšice - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Luhačovice mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Bulhary - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Říkov - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Vesnická liga |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Zlaté Hory - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Pustá Kamenice - Pardubický Název: KAMENICKÝ LOSOS |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Uhersko OBSAZENO - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Jimramovský feeder |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jimramov - Vysočina Název: Jimramovský feeder |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Klapý - Ústecký Název: 6 ročník rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Žákava - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lesonice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jičín - Dvorce - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Počátky - Vysočina Název: Rybářské závody Počátky |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Litomyšl mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Levínská Olešnice mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jívka mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Ivančice - Jihomoravský Název: Rybářské závody dospělých |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Kravaře mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Ledenice - Jihočeský Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lukavice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Česká Lípa - Středočeský Název: Memoriál Standy Pecháčka |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Česká Lípa (Dubice) - mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
České Velenice - Jihočeský Název: rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
České Velenice mládež - Jihočeský Název: dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Čimelice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Staňkov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Skalice u Znojma - Jihomoravský Název: rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Holešov - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Vlašim mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Slavičky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Slavičky mládež - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Chlumec - mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody O pohár města Chlumce |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Míškovice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Kelč - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský Název: Lov kapra o ceny |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Bartošovice - Moravskoslezský Název: Bartošovická 24 |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Leština - Královéhradecký Název: Leštinský králík |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Medlov - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Stolany mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lukavice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Kelč mládež - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Pustá Kamenice - Pardubický Název: KAMENICKÝ LOSOS |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Holešov - Zlínský Název: Rybářské závody |