Závody
Seznam závodu pro 2019 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Říjen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
05.10.2019 | Sobota |
N
Miřetice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
05.10.2019 | Sobota |
N
Vrchlabí rybník Letiště - Královéhradecký Název: XV. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s. |
||
05.10.2019 | Sobota |
N
Pístina (Třeboňsko) - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
05.10.2019 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Liga rybářských žebříčků 4. kolo |
||
05.10.2019 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský Název: 2 ročník Podzimní šupinky |
||
05.10.2019 | Sobota |
N
Tři Sekery, Mariánské Lázně - Karlovarský Název: Tradiční podzimní rybářské závody 2019 |
||
05.10.2019 | Sobota |
N
Hrobice - Pardubický Název: Hasičský kapr |
||
05.10.2019 | Sobota |
N
Bílichov Velký rybník - zrušeno - Středočeský Název: Rybářské závody Bílichov- zrušeno pro nepřízeň počasí |
||
05.10.2019 | Sobota |
N
Křesanov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
05.10.2019 | Sobota |
N
Bystřice nad Olší - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
05.10.2019 | Sobota |
N
Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) - Moravskoslezský Název: Podzimní rybářské závody |
||
05.10.2019 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
06.10.2019 | Neděle |
N
Kravaře - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
06.10.2019 | Neděle |
N
Kameničky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
06.10.2019 | Neděle |
N
Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
06.10.2019 | Neděle |
N
Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) mládež - Moravskoslezský Název: Podzimní rybářské závody |
||
06.10.2019 | Neděle |
N
Polouvsí - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem |
||
06.10.2019 | Neděle |
N
Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.10.2019 | Pátek |
N
Rybník Sykovec - Vysočina Název: RT Carp Cup Sykovec 2019 |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 2.ROČNÍK |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: 24. ročník Podzimní přívlače - RedBass Cup |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Stará Ves nad Ondřejnicí - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Sázava - Středočeský Název: Mazec Cup 2019 |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský Název: Podzimní rybářské závody Mirovice |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Telce (Peruc) - Ústecký Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Telce (Peruc) mládež - Ústecký Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Teplá - Karlovarský Název: Všeobecné |
||
12.10.2019 | Sobota |
N
Dolní Břežany - Středočeský Název: POHÁR DOLNOBŘEŽANSKÉ BĚLICE - RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DOSPĚLÝCH |
||
13.10.2019 | Neděle |
N
Kladruby mládež u10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
13.10.2019 | Neděle |
N
Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský Název: 1. ročník podzimní Novoveské Plavané |
||
13.10.2019 | Neděle |
N
Plzeň - Plzeňský Název: Plzeňský Feedercup |
||
13.10.2019 | Neděle |
N
Kladruby mládež u15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.10.2019 | Sobota |
N
Trhová Kamenice - Pardubický Název: Podzimní rybářské závody na počest Františka Rajneta |
||
19.10.2019 | Sobota |
N
Otovice u Karlových Varů - Karlovarský Název: Rybářské závody na Kocandě |
||
19.10.2019 | Sobota |
N
Sedlčany - Středočeský Název: Podzimní závody u Milana |
||
19.10.2019 | Sobota |
N
Chýně - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.10.2019 | Sobota |
N
Šenov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
19.10.2019 | Sobota |
N
Šenov - mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
19.10.2019 | Sobota |
N
Šenov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
19.10.2019 | Sobota |
N
Chýně - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
20.10.2019 | Neděle |
N
Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký Název: Zebco Europe - Cejnobraní |
||
20.10.2019 | Neděle |
N
Horšovský Týn Podhájí - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
20.10.2019 | Neděle |
N
Přelouč mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody v přívlači |
||
26.10.2019 | Sobota |
N
Újezd nad Lesy - mládež - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
26.10.2019 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: Podzimní muška |
||
26.10.2019 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina Název: Ukončení sezóny na sportovním rybníku "TYŠLÁK" |
||
26.10.2019 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský Název: Rybárské závody Bylany |
||
26.10.2019 | Sobota |
N
Ostrava (Radvanice a Bartovice) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
26.10.2019 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: ZÁVODY NA DRAVCE |
||
26.10.2019 | Sobota |
N
Křesetice OBSAZENO - Středočeský Název: Ukončení sezony Křesetice |
||
27.10.2019 | Neděle |
N
Újezd nad Lesy - Praha Název: Rybářské závody |
||
27.10.2019 | Neděle |
N
Loučky Nové Sedlo - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
28.10.2019 | Pondělí |
N
Vestec - Nouzín - Královéhradecký Název: Sváteční pondělní závod ve Vestci - OBSAZENO |
||
28.10.2019 | Pondělí |
N
Zlosyň - OBSAZENO - Středočeský Název: Podzimní závody 10.ročník - VABANK |