Závody
Seznam závodů pro datum 14.5.2022
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
14.05.2022 | Sobota |
N
Dřenice POSLEDNÍCH 8.MÍST - Pardubický Název: Rybářské závody ZMĚNA ČASOVÉHO HARMONOGRAMU!!!!!!!!!!!!!!!!! |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - obsazeno - Vysočina Název: HADINA CUP 2020 |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Drozdíce - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Uhlířská Lhota - OBSAZENO!! - Středočeský Název: Rybářské závody na Lhoťáku - Obsazeno!!! |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Velká Černoc - Ústecký Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka - Středočeský Název: Rybáři Mšeno |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský Název: Rybáři Mšeno |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Náchod Babí - Královéhradecký Název: ZÁVODY BAGR |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: Zdislavický potěr |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečský kapřík |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Písková Lhota - Středočeský Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Měcholupy - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Hrobice - Pardubický Název: Hrobický norek |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Nižbor - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Doksy - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Velká nad Veličkou - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Velká nad Veličkou mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Načeradec - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Březí - Plzeňský Název: Březská vydra |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Trhové Sviny - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Trhové Sviny ženy - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský Název: Svitavský pohár |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Šitbořice - Jihomoravský Název: Závod pro dospělé |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Lodín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Vlasatice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Stráž pod Ralskem - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Soutěž v chytání ryb na udici |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou - Středočeský Název: Rybářské závody Lužec nad Vltavou |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Bavorov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Bavorov mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Veselí nad Moravou - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Pustá Kamenice zrušeno? - Pardubický Název: Kamenický pstruh |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Řečany nad Labem - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečský kapřík |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - obsazeno - Vysočina Název: HADINA CUP 2020 |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Měcholupy - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Načeradec - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Vlasatice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Lodín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |