Závody
Seznam závodu pro 2019
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Srpen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
02.08.2019 | Pátek |
N
Buřenice - Vysočina Název: BUŘENICKÝ NOČNÍK - 7. ročník |
||
03.08.2019 | Sobota |
N
Odrovice - Malešovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
03.08.2019 | Sobota |
N
Bylany I - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
03.08.2019 | Sobota |
N
Lejšovka-1.cena-ryb.lehátko - Královéhradecký Název: Rybářské závody Lejšovka |
||
03.08.2019 | Sobota |
N
Pardubice - Pardubický Název: MiČR veteránů |
||
03.08.2019 | Sobota |
N
Kochánov u Havlíčkova Brodu - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
03.08.2019 | Sobota |
N
Hokov u Rakovníka 1 Místo volné - Středočeský Název: Hoky cup |
||
03.08.2019 | Sobota |
N
Třemešné pod Přimdou - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
09.08.2019 | Pátek |
N
Polička - Pardubický Název: Půlnoční kapr - rybářská noc |
||
09.08.2019 | Pátek |
N
Jenišov u Karlových Varů - Karlovarský Název: 4. ročník 24 hod. závodů v lovu kaprů |
||
09.08.2019 | Pátek |
N
Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
10.08.2019 | Sobota |
N
Strachovice - Jihočeský Název: Rybářské zalvody Strachovice 2019 |
||
10.08.2019 | Sobota |
N
Jeseník - Olomoucký Název: závod dvojic |
||
10.08.2019 | Sobota |
N
Lužany - Plzeňský Název: Přeštický feeder |
||
10.08.2019 | Sobota |
N
Bílichov - Středočeský Název: Rybářské závody Bílichov |
||
11.08.2019 | Neděle |
N
Přeštice - Plzeňský Název: Rybářské závody 30.ročník |
||
11.08.2019 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
11.08.2019 | Neděle |
N
Trhová Kamenice - Pardubický Název: Liga Rybářských žebříčků 2. kolo |
||
16.08.2019 | Pátek |
N
Vojice-pouze pro členy MO ČRS Ostroměř - Královéhradecký Název: Vojický sumec pro členy MO ČRS Ostroměř |
||
16.08.2019 | Pátek |
N
Kladruby - Středočeský Název: 24 HODINOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HANDICAPOVANÝCH RYBÁŘŮ |
||
16.08.2019 | Pátek |
N
Otovice u Karlových Varů - Karlovarský Název: Noční rybářské závody na Kocandě |
||
16.08.2019 | Pátek |
N
Letkovice - rybník Cortina - Jihomoravský Název: Noční rybářské závody dvojic |
||
17.08.2019 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
17.08.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: Závod dvojic 24 hod. (feeder,plavaná) |
||
17.08.2019 | Sobota |
N
Babice u Říčan - Středočeský Název: Kapr CUP retro 2019 |
||
17.08.2019 | Sobota |
N
Maletice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.08.2019 | Sobota |
N
Polnička u Ždáru nad Sázavou - Vysočina Název: Letní Polnička |
||
17.08.2019 | Sobota |
N
Brandýs nad Orlicí - Pardubický Název: Rybářské závody dvojic OBSAZENO!! |
||
17.08.2019 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: Polonoční rybářské závody Telce |
||
17.08.2019 | Sobota |
N
Velký Malahov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
17.08.2019 | Sobota |
N
Touškov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
23.08.2019 | Pátek |
N
Letny - Vysočina Název: Magic Cup |
||
24.08.2019 | Sobota |
N
Dřenice - ženy - Pardubický Název: Rybářské závody žen |
||
24.08.2019 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR" |
||
24.08.2019 | Sobota |
N
Kfely - Karlovarský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 8 .ROČNÍK 1 volné místo |
||
24.08.2019 | Sobota |
N
Střeziměř - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
24.08.2019 | Sobota |
N
LIbice nad Doubravou - Vysočina Název: Rybářské závody. ZMĚNA ČASU |
||
24.08.2019 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
24.08.2019 | Sobota |
N
Příbram na Moravě - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
24.08.2019 | Sobota |
N
Bravantice - Moravskoslezský Název: 2. ročník Memoriálu Jiřího Hlobila 32 hod |
||
24.08.2019 | Sobota |
N
Kosova Hora u Sedlčan - Středočeský Název: Letní rybářské závody |
||
24.08.2019 | Sobota |
N
Březí u Meclova - Plzeňský Název: Výlov udicí |
||
24.08.2019 | Sobota |
N
Žebráky - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
25.08.2019 | Neděle |
N
Příbram na Moravě mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
30.08.2019 | Pátek |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Noční lov úhořů |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Hrochův Týnec - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Hrochův Týnec - mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Drozdice ženy - Pardubický Název: Rybářské závody žen 10.ročník |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Ptenín - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Dačice - Jihočeský Název: 4. ročník rybářských závodů na rybníku Rybářská na 26. hodin |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Sedlčany mládež - Středočeský Název: Sedlčanský cejn |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Bakov nad Jizerou - Středočeský Název: Posvícenecké závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Nahošice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Kondrac - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Lodín mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Teplice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Ostrov nad Ohří - Karlovarský Název: O krále Betoňáku |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Pánský rybník v Janově - Královéhradecký Název: O pohár starostky Janova |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Zbilidy mládež - Vysočina Název: MORDOVENSKÝ KAPŘÍK |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Robčice - Plzeňský Název: Rybářské závody " o Živé sele " |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Podůlšany mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody .Ukončení prázdnin |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Jindřichův Hradec mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Prušánky mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Kolešov II. Rybník u Máni - Středočeský Název: Konec prázdnin na Máně. |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Tuhaň - Středočeský Název: Noční rybářské závody |
||
31.08.2019 | Sobota |
N
Čečkovice - Plzeňský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RYBNÍČKU V ČEĆKOVICÍCH |