Závody
Seznam závodů pro datum 14.9.2019 - Závody týmů
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou mládež - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou ženy - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN - POZOR ZMĚNA ČASU |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou veteráni - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Havířov mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Luhačovice mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: Hostákovské sele - 6. ročník |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Dolce - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Kvasice - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Svratouch - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Hostinné - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou týmy - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy - OPEN |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Častolovice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (MMtalian) - Moravskoslezský Název: rybářské závody dvojic |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Víceměřice (okr.Prostějov) - Olomoucký Název: Rybářské závody 2019 |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Mirotice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Police u Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Olbramovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Víceměřice (okr.Prostějov) - Olomoucký Název: Rybářské závody 2019 |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský Název: rybářské závody o prase |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Milovy - Vysočina Název: Rybářské závody dvojic |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Netřebice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Darkovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody plavaná |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Mělník - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Uhersko - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Cizkrajov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |