Závody
Seznam závodu pro 2019 - Závody týmů
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Listopad 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
02.11.2019 | Sobota |
N
Brno - Jihomoravský Název: Maver CUP FEEDER 2019 |
||
02.11.2019 | Sobota |
N
Dlouhý Most u Liberce - Liberecký Název: Lov pstruhů OBSAZENO - pouze náhradníci |
||
02.11.2019 | Sobota |
N
Bravantice - Moravskoslezský Název: Bravantický Duhák |
||
02.11.2019 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: I. ročník Krumlovský duhák |
||
03.11.2019 | Neděle |
N
Libčeves 1 poslední místo !!!!! - Ústecký Název: Vabank Libčeves |
||
03.11.2019 | Neděle |
N
Vodňany - Jihočeský Název: Jihočeská zimní feeder liga |
||
09.11.2019 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Košumberská štika |
||
09.11.2019 | Sobota |
N
Černožice u Hradce Králové zruseno - Královéhradecký Název: Přelovský Dravec 2.ročnik ZRUŠENO |
||
09.11.2019 | Sobota |
N
Arnolec-poslední 2 místa. - Vysočina Název: Podzimní rybářský 7h. závod. |
||
09.11.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Extra vláčka na Vítězné |
||
10.11.2019 | Neděle |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Bohdanečská NUDLE 2019 - OBSAZENO |
||
10.11.2019 | Neděle |
N
Kochánky - Středočeský Název: Kochánecká ouklej Závod dvojic |
||
16.11.2019 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Dřenický Duhák-Dudák POSLEDNÍCH 8. MÍST |
||
16.11.2019 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
16.11.2019 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: 19. ročník poháru Poličský candát |
||
16.11.2019 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečská štika |
||
16.11.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Vítězná vláčka na Vítězné |
||
16.11.2019 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
16.11.2019 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
30.11.2019 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: 11. ročník Prosincové štiky |
||
30.11.2019 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
30.11.2019 | Sobota |
N
České Vrbné - Jihočeský Název: Jihočeská zimní feeder liga |