Závody
Seznam závodů pro datum 12.5.2018 - Závody týmů
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
12.05.2018 | Sobota |
N
Vehlovice mládež - Středočeský Název: 31.ročník dětských rybářských závodů |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Markovice - mládež - Pardubický Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2017 |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: HADINA CUP 2018 - ZÁVODY DVOJIC V LOVU KAPRŮ A AMURŮ - 24H |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský Název: O pohár předsedy SÚS děti a mládež |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Štít (Chlumec nad Cidlinou) - Královéhradecký Název: 11. TSCC JEZERA ŠTÍT 2018 |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: 24 hodin dvojic |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Lukov u Moravských Budějovic - Vysočina Název: 28. Rybářské závody - OBSAZENO! |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečský kapřík |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež - Královéhradecký Název: Tablet na udici 2018 |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Křižánky - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Luhačovice - Zlínský Název: Jarní rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Pšánky OBSAZENO - Královéhradecký Název: Rybářské závody OBSAZENO |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Horka nad Sázavou - Středočeský Název: PÍSNÍK 2018 |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Protivín - OBSAZENO - Jihočeský Název: 2. ročník rybářských závodů |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Velká Černoc - Ústecký Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC 2018 |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Krásná Lípa - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Hruškov - Středočeský Název: Memoriál Emila Jíchy - 1. ročník „24 hodinový závod“ |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Březí - Plzeňský Název: XII.Březská vydra |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Močerady - Plzeňský Název: 6.ročník rybářských závodů |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Poděbrady - Středočeský Název: Pohár krále Jiřího 2018 |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Doksy - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Luby - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský Název: rybářské závody o prase |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Darkovice - Moravskoslezský Název: Jarní rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Klapý - Ústecký Název: Klapy 1 závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Lázně Bělohrad - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Valašské Meziříčí - Zlínský Název: První kolo extraligy přívlače |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Touškov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Rohozno - ZRUŠENO - Plzeňský Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Lipnice nad Sázavou - Vysočina Název: Lipnická udice |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický Název: Rybářské závody v Zámrsku |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Byšice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Kloužovice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Trutnov mládež - Královéhradecký Název: Peklo |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký Název: Tablet na udici 2018 |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Doksy mládež - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Vesnická liga |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Valašské Mezříčí - Zlínský Název: První kolo extraligy přívlače |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou - Jihočeský Název: 1. kolo I. ligy LRU Feeder 2018 |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
české Vrbné - Jihočeský Název: 1. kolo Jihočeského krajského přeboru 2018 |
||
12.05.2018 | Sobota |
N
Rohozno - ZRUŠENO - Plzeňský Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru |