Závody
Seznam závodů pro datum 21.5.2022 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
21.05.2022 | Sobota |
N
MEDLEŠICE PIVOVARSKÝ RYBNÍK - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Pěkov - Hony - Královéhradecký Název: Grimův pohár |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Hraštice - Královéhradecký Název: GARBOLINO CUP |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2022 |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Uhersko Mazanec - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Nová Paka - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Příbram - Stržený - Středočeský Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO PŘÍBRAM !!! VOLNÁ MÍSTA!!! |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Klapy 1 - Ústecký Název: rYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Kounice - Středočeský Název: |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Dolce - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina Název: 16.Rybářské závody - Hadrava |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Čehovice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský Název: Rybářské závody Chotěšov |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Jince mládež - Středočeský Název: |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Velký Bílichovský rybník - Středočeský Název: Rybářské závody Bílichov |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Cetoraz - Vysočina Název: Pacovský kapr |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Žerotice u Znojma - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Vodňany - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Orlová mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Praha Kolovraty - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Praha Kolovraty mládež - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Horka nad Moravou - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Horka nad Moravou mládež - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Podbořany - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Hašov - Plzeňský Název: odpolední rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Kelč - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody - letos již 30.ročník |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Čimelice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Kloužovice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Ledenice - Jihočeský Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Holešov - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Kelč mládež - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Dolní Bousov mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Uhersko Mazanec - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Čehovice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Holešov - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Žerotice u Znojma - Jihomoravský Název: Rybářské závody |