Závody
Seznam závodů pro datum 11.5.2019 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
11.05.2019 | Sobota |
N
Vehlovice mládež - Středočeský Název: 32.ročník dětských rybářských závodů |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: HADINA CUP 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Byšice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Markovice - mládež - Pardubický Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Luhačovice - Zlínský Název: Jarní rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: 46.ročník rybářských závodů Drozdice - hlavní cena plynový gril za 6.500,- Kč |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Pnětluky u Loun - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mlékojedy - Středočeský Název: NERATOVICKÁ PLOUTEV 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: 3. ročník rybářských závodů |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký Název: Tablet na udici 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Strážnice - Jihomoravský Název: Vešky |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Želvice - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Zdislavice zrušeno - Středočeský Název: Zdislavický šupináč |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Doksy - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Police u Jemnice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Darkovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Lázně Bělohrad - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Velká Černoc - Ústecký Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Unhošť ženy - Středočeský Název: závody žen |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Nižbor - Středočeský Název: 13. Ročník rybářských závodů |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Český Těšín - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Vítovice mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Kolín mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Ctidružice - Jihomoravský Název: Ctidružice |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Heřmanův Městec (Konopáč) mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina Název: 15.Rybářské závody - Hadrava |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
České Vrbné - Jihočeský Název: Krajský přebor v LRU feeder |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Březnice u Bechyně mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Luby - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Loštice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Trutnov mládež - Královéhradecký Název: Peklo |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Zahájí mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Zahájí - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hněvnice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Lodín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký Název: Tablet na udici 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký Název: Tablet na udici 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Kateřinice mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Krucemburk mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Nižbor - Středočeský Název: 13. Ročník rybářských závodů |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Český Těšín - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Kolín mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně |