Závody
Seznam závodů pro datum 26.5.2018 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
26.05.2018 | Sobota |
N
Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Praha - Zbraslav - Praha Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Zadní Třebaň - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Svitavy - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Nižbor Zrušeno - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: Lady Cup |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Dolní Věstonice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Rakvice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Kácov - Středočeský Název: Noční rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Dobřív - Plzeňský Název: 12.ročník rybářských závodů |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Přepychy OBSAZENO - Královéhradecký Název: Zlatý karas - 12.ročník |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický Název: O živého čuníka - XIII. ročník |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Dymokury ženy - Středočeský Název: 2. rybářské závody žen |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský Název: Strhánka 2018 - Junior Cup |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Heřmanova Huť - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Holice - mládež poslední 3 místa - Pardubický Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici " |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Velešín mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Šlapanice mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Blovice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký Název: Memoriál Petra Vnuka 7. ročník-týmové závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Knířov - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Lubenec - Ústecký Název: 8.ročník 12 hodinových rybářských závodů |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Tmaň - Středočeský Název: Rybářské závody "chyť a pusť" |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Ponětovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Staňkov mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Drozdice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Míškovice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Strakonice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Číhošť - Vysočina Název: Rybářské závody o putovní pohár |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Dolní Loučky - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Pečky - Středočeský Název: KP mládeže v LRU- plavaná - jarní kolo |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Citonice mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Trhové Sviny - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Trhové Sviny ženy - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Žerotice u Znojma - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2018 |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Chrastava - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Údavy - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Čejkovice u Znojma - Jihomoravský Název: ČEJKOVICKÁ KARASIÁDA |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Byšičky - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Čimelice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Konstantinovy Lázně - Plzeňský Název: Rybářské závody Sportovní rybolov rybník Hradiště |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Otrokovice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Holešov - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Slavkov u Brna - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Hodice mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládežU15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2018 |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Trutnov - Královéhradecký Název: Peklo 2018 |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Týnec nad Labem - Středočeský Název: II. liga sk. A - 1. kolo |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Sedlčánky - Středočeský Název: KP a divize ÚSMP |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Šluknov - Ústecký Název: Šluknovský pohár |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Pečky - Středočeský Název: KP mládeže v LRU- plavaná - jarní kolo |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Nymburk - Středočeský Název: Středočeská juniorka - jaro 1.a2.závod |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Biskoupky - Jihomoravský Název: Jihlavský pohár |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Chrastava - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Chrastava - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
26.05.2018 | Sobota |
N
Šlapanice mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |