Závody
Seznam závodů pro datum 11.6.2022 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
11.06.2022 | Sobota |
N
Dřenice - mládež POSLEDNICH1.MÍSTO PAK BUDE OBSAZENO!!!!!!!!!!!!!!! - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: Závody dospělých o 100 kg prase |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Humpolec mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Levínská Olešnice - Liberecký Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Plodový (Řásná) - Vysočina Název: Method Feeder CUP CZ 2022 |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Brozany nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko - Jihočeský Název: Strhaná hráz Junior Cup 2022 |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Žákava - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Hrobice - Pardubický Název: Pernštejnský kapr Volná místa |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Teplá - Karlovarský Název: Rybářské závody Bašta |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Kounice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Blovice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Tři Sekery - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Vlašim mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Řeřichy mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Zaječí - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Chrast-Chrašice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Míškovice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: Závody dospělých o 100 kg prase |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Žákava - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
České Velenice - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Vlašim mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2022 | Sobota |
N
Blovice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |