Závody
Seznam závodů pro datum 25.9.2021 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
25.09.2021 | Sobota |
N
Mohelnice zrušeno - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: Rybářské závody 2020 |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Memoriál Honzy Švandy |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: Václavák |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Cejnobití |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Letny - Vysočina Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Letny - SUPERFINÁLE |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský Název: Podzimní šupinka 6 ročník závod jednotlivců |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Strážov - Plzeňský Název: Úslavský pohár |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2021 |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Česká Lípa - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Malešovice - Jihomoravský Název: Podzimní rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský Název: Senomatský kapr |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: 7 ročník Závody o pohár ředitele Ekostaveb Louny |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský Název: rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Holubov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Hrobice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou mládež - Jihočeský Název: Dětské podzimní závody s Lubošem |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Třešť - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Bácovice - Vysočina Název: Milotičky u Pelhřimova |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Litovel - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Nižbor mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Chuchel - Pardubický Název: Rybářské závody Chuchel |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: Rybářské závody 2020 |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský Název: rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Malešovice - Jihomoravský Název: Podzimní rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Mohelnice zrušeno - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Litovel - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |