Závody
Seznam závodů pro datum 20.6.2020 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
20.06.2020 | Sobota |
N
Zdislavice mládež - ZRUŚENO - Středočeský Název: dětské závody ,odpoledne dětský den |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Dešná - Jihočeský Název: o dešanské sele |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Ptenín - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Kolešov - Středočeský Název: Tajné dvojice - ZRUŠENO!!!! |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Hrobice - Pardubický Název: hasičský kapr OBSAZENO |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 12. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
České Budejovice - České Vrbné - Jihočeský Název: Krajský Přebor ve feederu |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Vlasatice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Vlasatice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Nesuchyně - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Rumburk - Obsazeno - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Bystřice u Benešova mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Tovačov mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
České Velenice mládež - Jihočeský Název: dětské rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Čenkov - Vysočina Název: |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Mikulovice - Pardubický Název: Vesnická Liga Náhradní místo za Medlešice-nedostatek vody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Dačice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Kácov mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Staré město mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Svobodné Hamry - Pardubický Název: |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Polička mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Ptenín - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Vlasatice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Vlasatice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Kácov mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.06.2020 | Sobota |
N
Čenkov - Vysočina Název: |