Závody
Seznam závodu pro 2018 - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Říjen 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
02.10.2018 | Úterý |
N
Sedlčánky - Středočeský Název: Regional Carp Classic Cup Souboj rytířů |
||
03.10.2018 | Středa |
N
Chlumec (Dělouš) - Ústecký Název: Carpmarathon Dělouš 2018 - 6.ročník - 100hodin závodu !! |
||
03.10.2018 | Středa |
N
Dešná - Jihočeský Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD |
||
04.10.2018 | Čtvrtek |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: P.M.GAME 2.ROČNÍK CARP CUP HADINA 2018 |
||
05.10.2018 | Pátek |
N
Letiny - Plzeňský Název: LETINY 50 HODIN 1.CENA 22 000.- KČ |
||
05.10.2018 | Pátek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Kaprodrom 2018 (závod v lovu kaprů na pelety a boilie) |
||
05.10.2018 | Pátek |
N
Podnovoveský rybník - Jihočeský Název: Magic Cup |
||
05.10.2018 | Pátek |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský Název: FEEDER SRAZ |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: XIV. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s. |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Brumovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Miřetice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Kloužovice - Jihočeský Název: Přívlačový závod |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Předměřice nad JIzerou - Středočeský Název: Kačovský kapr |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina Název: Ukončení rybářské sezóny na "Tyšláku" |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Hlinsko mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Krašovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Ráztely u Mirovic - Jihočeský Název: Druhý ročník rybářských závodů |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Telce (Peruc) - Ústecký Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Telce (Peruc) mládež - Ústecký Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc |
||
06.10.2018 | Sobota |
N
Horní Planá - Jihočeský Název: Mistrovství Horní Plané v přívlači "O pohár Heinze Zörnera" |
||
07.10.2018 | Neděle |
N
Kladruby mládež U15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.10.2018 | Neděle |
N
Polouvsí - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.10.2018 | Neděle |
N
Kameničky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.10.2018 | Neděle |
N
Loučky - Karlovarský Název: Loucky |
||
07.10.2018 | Neděle |
N
Kladruby mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.10.2018 | Čtvrtek |
N
Hostim - Jihomoravský Název: 2.DRAGON BAITS CUP NEDVEKA 66 H |
||
11.10.2018 | Čtvrtek |
N
Dešná - Jihočeský Název: II.ROČNÍK BETAFISH CARP CUP DEŠNÁ 2018 |
||
11.10.2018 | Čtvrtek |
N
Polouvsí ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: kaprové závody 72hodin |
||
12.10.2018 | Pátek |
N
Luhačovice - Zlínský Název: SBS - CUP LUHAČOVICE PODZIM 2018 - 50H. |
||
12.10.2018 | Pátek |
N
Křížkový Újezdec - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: 23. ročník Podzimní přívlače |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Dřenický Duhák-Dudák POSLEDNÍ ZÁVOD SEZONY .3VOLNÉ MÍSTA |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: 4. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018 |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský Název: Podzimní rybářské závody Mirovice |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Brušperk - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Mladá Boleslav mládež - Středočeský Název: Jizerský okounek |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Nový Hrozenkov - Zlínský Název: XVIII. rybářské závody v lovu ryb udicí |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský Název: Podzimní rybářské závody Mirovice |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský Název: podzimní šupinka |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Králíky (Horní Lipka) - Pardubický Název: MEMORIÁL MICHALA KONČE |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Krnov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Dolní Břežany - Středočeský Název: Dolnobřežanská bělice |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Nižbor mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
13.10.2018 | Sobota |
N
Pardubice plavaná - Pardubický Název: Pohár Pernštejn |
||
14.10.2018 | Neděle |
N
Nový Hrozenkov mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.10.2018 | Neděle |
N
Polnička u Žďáru nad Sázavou - Vysočina Název: odlov kapra váží se všechny druh rýb, candát né. |
||
18.10.2018 | Čtvrtek |
N
Jestřabice - Zlínský Název: 2. ročník L&M Baits cup Jestřabice 2017 |
||
18.10.2018 | Čtvrtek |
N
Račice - Ústecký Název: 1. ročník poháru předsedy ČRS v lovu kapra |
||
18.10.2018 | Čtvrtek |
N
Chvojnice - Vysočina Název: CARP CUP CHVOJNICE II. |
||
19.10.2018 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský Název: LASTIA CUP DEŠNÁ |
||
19.10.2018 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský Název: 2.ROČNÍK HRUŠKOVSKÁ PODZIMNÍ 50TKA |
||
19.10.2018 | Pátek |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Podzimní Benátský blinkr |
||
19.10.2018 | Pátek |
N
Zdechovice - Pardubický Název: II.ROČNÍK PODZIMNÍ 50 NA PETROVĚ REVÍRU |
||
20.10.2018 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečský pstroužek - VII. Ročník závodů v muškaření a vláčení umělých nástrah. |
||
20.10.2018 | Sobota |
N
Sázava - Středočeský Název: Mazec Cup 2018 |
||
20.10.2018 | Sobota |
N
Praha - Praha Název: STREETFISHING OPEN PRAGUE 2018 |
||
20.10.2018 | Sobota |
N
Čakovice - Praha Název: Rybářské závody |
||
20.10.2018 | Sobota |
N
Tři Sekery u Mariánských Lázních - Karlovarský Název: Tradiční podzimní rybářské závody |
||
20.10.2018 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: Závěrečná OBSAZENO |
||
20.10.2018 | Sobota |
N
Chýně - Středočeský Název: |
||
20.10.2018 | Sobota |
N
Šenov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
20.10.2018 | Sobota |
N
Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
20.10.2018 | Sobota |
N
Levínská Olešnice - Liberecký Název: Kravîn 2018 |
||
20.10.2018 | Sobota |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Podzimní závody |
||
21.10.2018 | Neděle |
N
Kravaře - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
21.10.2018 | Neděle |
N
Kravaře mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
21.10.2018 | Neděle |
N
Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký Název: Zebco Europe - Cejnobraní |
||
21.10.2018 | Neděle |
N
Horšovský Týn Podhájí - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
21.10.2018 | Neděle |
N
Otovice u Karlových Varů - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
25.10.2018 | Čtvrtek |
N
Letny - Vysočina Název: PUNK CARP TOUR 2018, MEMORIÁL, POSLEDNÍ JÍZDA MÍRY SOUČKA |
||
26.10.2018 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský Název: 3.podzimní ,,50,,O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY RKPB 2018 |
||
26.10.2018 | Pátek |
N
Katlov - Středočeský Název: Method Feeder Cup |
||
26.10.2018 | Pátek |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský Název: FEEDER MARATON 2018 |
||
27.10.2018 | Sobota |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Liga mistrů |
||
27.10.2018 | Sobota |
N
Újezd nad Lesy - mládež - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
27.10.2018 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: Podzimní muška |
||
27.10.2018 | Sobota |
N
Pardubice - Pardubický Název: Labíčko CUP 2018 |
||
27.10.2018 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský Název: Ukončení sezony Křesetice |
||
27.10.2018 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Method feeder Cup Vítězná 2018 |
||
27.10.2018 | Sobota |
N
Vlašim - Středočeský Název: KOTYHO MEMORIÁL |
||
28.10.2018 | Neděle |
N
Újezd nad Lesy - Praha Název: Rybářské závody |
||
28.10.2018 | Neděle |
N
Přelouč mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody v přívlači |