Závody
Seznam závodů pro datum 23.4.2022
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
23.04.2022 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: závod dvojic POSLEDNÍ 2.DVOJICE !!!!!!!!!!!!!!! |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Zájezdec - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Humpolecké cejnobraní - jarní kolo |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Miřetice - Pardubický Název: Malá voda Ležáky |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Lanškroun ZRUŠENO - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský Název: Jarní šupinka 7 ročník zavod jednotlivcu |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký Název: Rybářské závody 2022 |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Višňová mládež - Jihočeský Název: Junior cup III. ročník |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
rybník Dubový - Vysočina Název: Method Feeder CUP CZ 2022 |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup n./Vlt - Středočeský Název: Kralupský kapr 2022 |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Králíky (Horní Lipka) - Pardubický Název: Memoriál ing.Michala Konče |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Hospozín - Středočeský Název: Rodinné rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Okarec u Náměště nad Oslavou - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Černotín - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Dehtín - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský Název: rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Jarní závody 13. ročník - OBSAZENO, pouze náhradníci |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Kolín - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Lošany - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Svídnice u Chrudimě - Pardubický Název: Tradiční rybářské klání |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Bystřice nad Olší - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Dymokury ženy - Středočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Liberecký Název: Jarní rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Ctidužice zrušeno - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Horní Metelsko - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Týnec nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Malá Skála - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Tři Dvory - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Mlýnský rybnik Chuchel - Vysočina Název: Jarni rybářské závody 2022 |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Zvánovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Černotín - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Malá Skála - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Kolín - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Bystřice nad Olší - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Dymokury ženy - Středočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY |
||
23.04.2022 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Liberecký Název: Jarní rybářské závody |