Závody
Seznam závodu pro 2021
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Říjen 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
01.10.2021 | Pátek |
N
Hrutkov - Jihočeský Název: Rybářské závody Hrutkov Crazy CUP 2021 |
||
02.10.2021 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou týmy - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy |
||
02.10.2021 | Sobota |
N
Černotín - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
02.10.2021 | Sobota |
N
Bohdalov - Vysočina Název: 2x4 hodiny v Bohdalově |
||
02.10.2021 | Sobota |
N
Hubertka - Vysočina Název: Rybářské závody na Hubertce |
||
02.10.2021 | Sobota |
N
Bílovec - Moravskoslezský Název: Setinská ploutev |
||
02.10.2021 | Sobota |
N
Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) - Moravskoslezský Název: Podzimní rybářské závody |
||
02.10.2021 | Sobota |
N
Černotín - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
02.10.2021 | Sobota |
N
Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) - Moravskoslezský Název: Podzimní rybářské závody |
||
02.10.2021 | Sobota |
N
Bílovec - Moravskoslezský Název: Setinská ploutev |
||
03.10.2021 | Neděle |
N
Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky |
||
03.10.2021 | Neděle |
N
Miřetice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
08.10.2021 | Pátek |
N
Rataje nad Sázavou - Středočeský Název: Mazec Cup |
||
09.10.2021 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 4.ROČNÍK, OBSAZENO!!! |
||
09.10.2021 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: XVI. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s. |
||
09.10.2021 | Sobota |
N
Herálec - Vysočina Název: závody v lovu pstruhů a okounů |
||
09.10.2021 | Sobota |
N
Nová ves - Jihočeský Název: Novovesská plavaná a feedr |
||
09.10.2021 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský Název: Podzimní rybářské závody Mirovice |
||
09.10.2021 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
09.10.2021 | Sobota |
N
Loučky - Karlovarský Název: Loučky |
||
09.10.2021 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou - Jihočeský Název: Krajský Pohár ve feederu |
||
09.10.2021 | Sobota |
N
Žabonosy - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
09.10.2021 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
10.10.2021 | Neděle |
N
Kameničky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
10.10.2021 | Neděle |
N
Medlešice - Pardubický Název: Finále Ligy týmů Rybářských žebříčků |
||
14.10.2021 | Čtvrtek |
N
Kamenice u Jihlavy - Vysočina Název: Kamenicka 50 hodinvka |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Zdislavice - Obsazeno - Středočeský Název: 3.Memoriál Karla Kovandy |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Brušperk - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Pokojov - Vysočina Název: Pokojovský kapr |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Trhová Kamenice - Pardubický Název: Podzimní rybářské závody |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina Název: Rybářské závody na TYŠLÁKU |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 13. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO - změna terínu! |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: 7.Ročník o pohár starosty městyse Peruc |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Ledce - Plzeňský Název: Podzimní rybářské závody |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody na dravce |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Dolní Břežany - Středočeský Název: Pohár Dolnobřežanské Bělice - rybářské závody dosplělých |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský Název: Křesetice kolaudační závod pouze pro brigádníky na stavbě nové chaty |
||
16.10.2021 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody na dravce |
||
17.10.2021 | Neděle |
N
Otěšice - Plzeňský Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice |
||
17.10.2021 | Neděle |
N
Kocanda Otovice - Karlovarský Název: závod jednotlivců |
||
23.10.2021 | Sobota |
N
Rybník Valcha Borovnice - Středočeský Název: Rybářské závody Valcha |
||
23.10.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský Název: Grand Prix 24. hod. ZRUŠENO!! |
||
23.10.2021 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský Název: Rybářské závody Chotěšov |
||
23.10.2021 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.10.2021 | Sobota |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Zlosyňská vydra - OBSAZENO |
||
24.10.2021 | Neděle |
N
Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký Název: Zebco Europe - Cejnobraní |
||
30.10.2021 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečský pstroužek |
||
30.10.2021 | Sobota |
N
Pašinka - Středočeský Název: Pašinecký pstruh |
||
30.10.2021 | Sobota |
N
Bukovec u Holýšova - Plzeňský Název: Rybářské závody na Koridě |
||
30.10.2021 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečský pstroužek |