Závody
Seznam závodů pro datum 5.9.2020
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
05.09.2020 | Sobota |
N
Vrchlabí - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Poslední nahození - se nekoná pro dlouhodobou nemoc pořadatele !!!!! |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody dvojic |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Kaprový závod |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Strážov - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou mládež ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Nová Ves - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký Název: O Krakonošův pohár |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Ždírec okr.Jihlava - Vysočina Název: Ždírecký kapřík |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: memoriál Jardy Pelikána |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Nahošice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský Název: Rybářské závody - Pohár MO ČRS Třeboň |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Kostelecká plavačka - Obsazeno jen náhradníci |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Žebráky - Plzeňský Název: Rybářské závody Žebráky |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkosecký Trojzubec "O pohár starosty Velkého Oseka" |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Hostinné - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký Název: |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Vrchlabí - - Královéhradecký Název: Poslední nahození |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Strážov - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |