Závody
Seznam závodů pro datum 9.9.2017
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
09.09.2017 | Sobota |
N
Žamberk mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Žamberk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Všenory plavaná - Středočeský Název: II. liga - 3. kolo - A |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Štětí - Ústecký Název: II. liga - 3. kolo - B - COLMIC |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Přerov plavaná - Olomoucký Název: II. liga - 3. kolo - C |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Luhačovice - Zlínský Název: Podzimní rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Kvasice - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Bezděkov - Plzeňský Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský Název: Noční rybářské závody v lovu dravců |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský Název: MiČR feeder |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Šluknov - mládež - Ústecký Název: O pohár předsedy SÚS ÚL |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: 4. ročník hostákovské sele |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Veselá - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Podzimní rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský Název: rybářské závody o prase |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Kvasiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Potštát mládež - Olomoucký Název: Hastrmanův škrpál 2017 |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Dománovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Zámrsk - na Prváku - Pardubický Název: Závody dospělých na Prváku v Zámrsku |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: tradiční „POSLEDNÍ NAHOZENÍ „ |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Šenov u Nového Jičína mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Kravsko mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Trutnov (Dolce) - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Písek přívlač U14 - Jihočeský Název: MMiČR dětí a mládeže |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Písek přívlač U18 - Jihočeský Název: MMiČR dětí a mládeže |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Smolnice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |