Závody
Seznam závodů pro datum 26.8.2017
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Srpen 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
26.08.2017 | Sobota |
N
Přerov plavaná - Olomoucký Název: Preston CUP |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Dřenice - ženy - Pardubický Název: Rybářské závody žen |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Mšeno - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR" |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Nový Dvůr feeder divize - Jihočeský Název: 2.kolo Divize JÚS |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Brno - Jihomoravský Název: 2.kolo AWA-S CUP 2017 feeder |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky feeder - Středočeský Název: 2. kolo Divize / KP ÚSMP feeder |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Tuhaň - Středočeský Název: Noční rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Závod neznámých dvojic(akce pouze pro členy RSK KS FISH) |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: Krumlovská čtyřiadvacítka |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Křetín mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Letkovice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Sendražice - Hradec Králové dvojboj ryby-šipky - Královéhradecký Název: Rybářsko - šipkařský dvojboj |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Mlékojedy - Ústecký Název: Tradiční rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Broumov - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Broumov mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Trstěnice - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Trstěnice mládež - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Březí u Meclova - Plzeňský Název: Prázdninový výlov udicí |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Jindřichův Hradec mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Kolešov u Rakovníka - Středočeský Název: O pohár starosty-NOČNÍ ZÁVOD |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Lodín mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Rybářský Retro festival |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Plzeň - Plzeňský Název: Plavaná u Jána |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky feeder KP - Středočeský Název: KP ÚSMP feeder |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Nový Dvůr feeder KP - Jihočeský Název: 3.kolo KP feeder |
||
26.08.2017 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR" |