Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dřenice | 1540 | 0 | 46 | |
2 | Žďár nad Sázavou | 1355 | 0 | 45 | |
3 | Opočínek | 855 | 0 | 44 | |
4 | Žďár nad Sázavou | 455 | 0 | 43 | |
5 | Staré Jesenčany | 300 | 0 | 42 | |
5 | Třesovice | 300 | 0 | 42 | |
7 | Pardubice | 280 | 0 | 40 | |
8 | Chýšť | 250 | 0 | 39 | |
8 | Dražkovice | 250 | 0 | 39 | |
10 | Staré Jesenčany | 220 | 0 | 37 | |
11 | Jaroměř | 210 | 0 | 36 | |
12 | Pardubice | 200 | 0 | 35 | |
12 | Všechlapy | 200 | 0 | 35 | |
12 | Chotěboř | 200 | 0 | 35 | |
15 | Rosice nad Labem | 155 | 0 | 32 | |
16 | Předměřice nad Labem | 150 | 0 | 31 | |
16 | Sezemice | 150 | 0 | 31 | |
16 | Třesovice | 150 | 0 | 31 | |
19 | Slepotice | 140 | 0 | 28 | |
20 | Sezemice | 135 | 0 | 27 | |
21 | Bolina | 130 | 0 | 26 | |
22 | Hradec Králové | 115 | 0 | 25 | |
23 | Mnichovo Hradiště | 105 | 0 | 24 | |
24 | Hradec Králové | 100 | 0 | 23 | |
24 | Pardubice | 100 | 0 | 23 | |
24 | Mnichovo Hradiště | 100 | 0 | 23 | |
24 | Všechlapy | 100 | 0 | 23 | |
24 | Vrdy | 100 | 0 | 23 | |
29 | Javorník | 90 | 0 | 18 | |
30 | Chrast u Chrudimi | 80 | 0 | 17 | |
31 | Mnichovo Hradiště | 70 | 0 | 16 | |
32 | Chýšť | 60 | 0 | 15 | |
32 | Stolany | 60 | 0 | 15 | |
34 | Krchleby | 20 | 0 | 13 | |
35 | Mnichovo Hradiště | 0 | 0 | 8 | |
35 | Jaroměř | 0 | 0 | 8 | |
35 | Police nad Metují | 0 | 0 | 8 | |
35 | Kolín | 0 | 0 | 8 | |
35 | Borek | 0 | 0 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 22.10.2016 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | HUNGERFISH CUP | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 39 závodníků Rolník Jan -Chýšť František Hudeček - Chýšť Melichar Tomáš - Žďár nad Sázavou Záruba Ivan - Borek Kupka Tomáš - Hradec Králové Král Jakub - Javorník Musílek Petr - Chotěboř Hošek Petr - Pardubice Samek Miroslav - Stolany Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Smitka Radek - Bolina Kudry Marek - Cerhenice Houser Ota - Všechlapy Slavíček Ondřej - Rosice nad Labem Turský Jindřich - Krchleby Šrámek Petr - Opočinek Kvasnička Martin - Kolín Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou Pišl Jan - Třesovice Trnka Aleš - Třesovice Wittvar Zdeněk - Vrdy Bareš Vladimír - Slepotice Syruček Stanislav - Dražkovice Doležal Miroslav - Pardubice Provazník Michal - Dřenice Staněk Václav - Hradec Králové Machatý David - Jaroměř Havrila Michal Ml.- Jaroměř Aleksandrová Alena -Hradec Králové Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Lab Hencel Jiří - Police nad Metují Blaščík Petr - Staré Jesenčany Štarman Jiří - Staré Jesenčany Gančarčík Karel - Pardubice ----------//---------- ----------//---------- ----------//----------- Černý Jindřich- Mnichovo Hradiště | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | ruličky na každé kolo zvlášť | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | patentka | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,Amur,Lín,Tolstolobik,Jeseter,Úhoř,Candát,Štika,Karas a bílá ryba | ||||||
Bodování | Jeseter 100 bodů,Kapr,Amur,Tolstolobik,Candát,Štika a Úhoř 50 bodů ,Lín a Karas 30 bodů, ostatní 5 bodů | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry pro 1.-3. místo hodnotné ceny min. do 15 místa | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | občerstvení pan Jiří Špagát Provazník -dršťková,uzené,klobásy | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Rybářské potřeby Hungerfish Pardubice |
||||||
Pořadatel |
Název: Chvála Petr Email: Chvala.P@seznam.cz Telefon: 728018656 |