Závody
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 03.10.2015 | ||||||
Místo konání závodu | Lejšovka o MOTOROVOU PILU | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Rybářské závody Lejšovka | ||||||
Název vodní plochy | Návesní rybník Lejšovka | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Upoutávka | |||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 70 závodníků Vyhlídal Emanuel Minařík Jaroslav Novák Milan Pirkl Martin Lebeda Zdeněk Horák Jaromír Kadlec Tomáš Píša Václav Šupa Josef Měšťan Jan Horák Sergej Kadlec František Kotek Jan Semerád Vladislav Jór Jiří Lánský Jaroslav Vybíral Karel Šrámek Patrik Novotná Jaroslava Kopáček Roman Blažíček Milan Malinský Adolf Koričanský Filip Macháně Radek Novotná Pavlína Novotný Jiří Pekař Jaroslav Slavik Alexej Tursky Jindrich Vašíček Zdeněk Řeháček Matěj Čech Zdeněk Hybner Pavel Černý Jindřich Kočí Josef Křivan Ladislav Loveček Roman Křivan Lukáš Dvořák Oldřich Šrámek Petr Vágenknecht Jiří Eminger Tomáš Kovanda Karel Smítka Radek Šolc Milan Aleksandrová Alena Man Bohuslav Kulda jiří Mádle Radek Vojtěch Václav Šprinc Michal Šprinc Rudolf Šprinc Ota Stuchlík Jiří Hencel Jiří Řehák Václav Kupka Tomáš Petružálek Jiří Krobot Jiří Šimek Pavel Machatý David Vacek Stanislav Hrachovina Miloš Šitina Josef Izaiasz Petr Pišl Jan Staněk Václav Chvála Jan Hladík Tomáš Chvála Petr | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Losování na každý poločas zvlášť, ruličky. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy | dle rybářského řádu,je možnost objednání živé do 29.9:červi B-130 kč/litr:červi mix-150 kč/litr,předání při losování | ||||||
Zakázané nástrahy | dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín | ||||||
Bodování | Kapr, amur, úhoř, lín 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů. Vpřípadě rovnosti bodů na konci závodu určuje pořadí nejdříve větší počet chycených ryb za 50 bodů, pak více chycených ryb, nakonec event. los. | ||||||
Ocenění pro vítěze | hodnotné ceny a poháry, sektorové hodnocení | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | občerstvení zajištěno přímo u rybníka | ||||||
Pořadatel |
Název: Trnka Aleš, Bartoněk Lukáš |