Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Předměřice nad Labem | 21940 | 0 | 48 | |
2 | Bolina | 15030 | 0 | 47 | |
3 | Sezimovo Ústí | 14120 | 0 | 46 | |
4 | Týnec nad Sázavou | 12395 | 0 | 45 | |
5 | Onomyšl | 11700 | 0 | 44 | |
6 | Neratovice | 11240 | 0 | 43 | |
7 | Těmice | 10140 | 0 | 42 | |
8 | Třesovice | 9480 | 0 | 41 | |
9 | Uherské Hradiště | 9470 | 0 | 40 | |
10 | Jindřichův Hradec | 8925 | 0 | 39 | |
11 | Sezemice | 8450 | 0 | 38 | |
12 | Pacov | 8270 | 0 | 37 | |
13 | Lodhéřov | 7800 | 0 | 36 | |
14 | Smrk | 7430 | 0 | 35 | |
15 | Pelhřimov | 5990 | 0 | 34 | |
16 | Jindřichův Hradec | 5610 | 0 | 33 | |
17 | Havlíčkův Brod | 5505 | 0 | 32 | |
18 | Havlíčkův Brod | 4800 | 0 | 31 | |
19 | Uhlířské Janovice | 4680 | 0 | 30 | |
20 | Pelhřimov | 4300 | 0 | 29 | |
21 | Veselá | 3750 | 0 | 28 | |
22 | Sezemice | 3700 | 0 | 27 | |
23 | Veselá | 3555 | 0 | 26 | |
24 | Pelhřimov | 3000 | 0 | 25 | |
25 | Benešov | 2780 | 0 | 24 | |
26 | Pelhřimov | 2400 | 0 | 23 | |
27 | Bolinka | 2035 | 0 | 22 | |
28 | Neratovice | 1700 | 0 | 21 | |
29 | Ústrašín | 1600 | 0 | 20 | |
30 | Praha | 1575 | 0 | 19 | |
31 | Vilémov | 900 | 0 | 18 | |
32 | Tábor | 900 | 0 | 17 | |
33 | Sedlčany | 750 | 0 | 16 | |
34 | Havlíčkův Brod | 500 | 0 | 15 | |
35 | Rožmitál pod Třemšínem | 400 | 0 | 14 | |
36 | Krchleby | 110 | 0 | 13 | |
37 | Černá | 0 | 0 | 11 | |
37 | Pelhřimov | 0 | 0 | 11 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 08.08.2015 | ||||||
Místo konání závodu | Babín- OBSAZENO | ||||||
Kraj | Vysočina | ||||||
Název závodu | 9.Ročník Babín 2015 | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Upoutávka. |
|||||||
Popis cesty | Rybník se nachází ve směru z Kamenice nad Lipou do Nové Cerekve | ||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 39 závodníků Zrnová Jitka Jechová Vendula Roušal Luděk Mokrý Jan Nový Josef Klečák Miloslav Janů Jana Kouřil Karel Turský Jindřich Chvála Jan Chvála Petr Staněk Václav Bartoněk Lukáš Trnka Aleš Chwastek Vladimír Šanda Martin Šourek Rudolf Mádl Petr Šimanský Lukáš Jašek Václav Adamec Pavel Hovorka Bohuslav Škoda František Nečas Jaroslav Záruba Radek Ďásek František Icha Jiří Icha Zdeněk Kejst Martin Kříž Josef Žák Miroslav Hlíva Tomáš Hrazdíra Karel Maršík Jan Kovanda Karel Semerád Vladimír Smítka Radek Tošer Jaroslav Slavík Alexej | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy | Dle rybářského řádu | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr, cejn, perlín, okoun, plotice | ||||||
Bodování | Bodování je 1g=1bod a hodnotí se všechny ryby. | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry do 10 místa a ceny dle výběru. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | ve startovném je zahrnuto občerstvení. |