Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zámrsk | 5 | 0.000 | 22 | |
2 | Dašice | 6 | 0.000 | 21 | |
3 | Dřenice | 10 | 0.000 | 20 | |
4 | Choceň | 12 | 0.000 | 19 | |
5 | Světnov | 13.5 | 0.000 | 18 | |
6 | Staré Jesenčany | 16.5 | 360.000 | 17 | |
7 | Sezemice | 16.5 | 150.000 | 16 | |
7 | Mikulovice | 16.5 | 150.000 | 16 | |
9 | Slatiňany | 17.5 | 0.000 | 14 | |
10 | Třesovice | 20 | 0.000 | 13 | |
11 | Zámrsk | 22.5 | 0.000 | 12 | |
12 | Havlíčkův Brod | 24 | 0.000 | 11 | |
13 | Dražkovice | 26 | 0.000 | 10 | |
14 | Sezemice | 28.5 | 90.000 | 9 | |
14 | Staré Jesenčany | 28.5 | 90.000 | 9 | |
16 | Sezemice | 31.5 | 0.000 | 7 | |
17 | Všechlapy | 34 | 0.000 | 6 | |
18 | Žďár nad Sázavou | 35.5 | 50.000 | 5 | |
18 | Slatiňany | 35.5 | 50.000 | 5 | |
20 | Pardubice | 36.5 | 0.000 | 3 | |
21 | Lanškroun | 42.5 | 0.000 | 1 | |
21 | Zdelov | 42.5 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 07.10.2023 | ||||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||||
Kraj | Pardubický | ||||||||
Název závodu | Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK, | ||||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 22 závodníků Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou Janouch Miroslav - Všechlapy Takács Pavel - Světnov Žemličková Hana - Slatiňany Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Trnka Aleš - Třesovice Brendl Patrik - Lanškroun Říčař David - Zdelov Svoboda Jaroslav - Břehy u Přelouče Žemlička Radek - Slatiňany Provazník Michal - Dřenice Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Zahradník Vlastimil - Pardubice Syrůček Stanislav - Dražkovice Blaščík Petr - Staré Jesenčany Taichner Radek - Mikulovice Pánek Vít - Sezemice Růžička Pavel - Dašice | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst |
Ruličky |
||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Zakázané nástrahy |
ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA. |
||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb |
Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba |
||||||||
Bodování |
Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,lín a Karas = 20 bodů, Pstruh, Siven = 10 bodů , Ostatní ryby = 1 bod.STŘEVLE SE NEBODUJE!!!!!!!SEKTOROVÉ BODOVÁNÍ. |
||||||||
Ocenění pro vítěze |
3 poháry a nějaka hotovost. |
||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Občerstvení zajištěno.ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD NÍ cca 35cm!!!!!! |
||||||||
Pořadatel |
Název: Syrůček Standa a Chvála Petr 728018656 Telefon: 608652797 |