Závody
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 19.03.2022 | |||||||
Místo konání závodu | Vrbová lhota u Poděbrad | |||||||
Kraj | Středočeský | |||||||
Název závodu | Jarní rybářské závody | |||||||
Název vodní plochy | Vrbovka | |||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | |||||||
|
||||||||
Přihlášky závodníků |
|
|||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 38 závodníků Zíma Bořivoj - Rohovládová Bělá Mišlan David - Mladá boleslav Kudry Marek - Cerhenice Flanderka Miloš - Pašinka Svoboda Jiří - Pašinka Kubec Tomáš - Lanškroun Prchal Jan - Lučice Kubeš David - Kněžice Kosztyo Alexander - Poděbrady Bertok Milan - Dublovice Zlechovec Stanislav st. - Rakovník Liscák Jan - Rakovník Šafr Zdeněk - Oskořínek Synek Martin - Choceň Zrnová Jitka - Benešov Janouch Miroslav - Všechlapy Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Turský David - Krchleby Wittvar Zdeněk st. - Vrdy Novotný Petr - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří . - Zámrsk Čermák Lukáš - Libčice Pudil Václav - Libčice Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou Turský Jindřich - Krchleby Sobotka Jiří - Sobětuchy Havelka Luboš - Drásov Techlovský Jiří - Sloveč Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Tošer Jaroslav - Ústrašín Kaminský Jaroslav - Frýdštejn Mikolášik Zdeněk - Úmyslovice John Miroslav - Roudnice nad Labem Trnka Aleš - Třesovice Pišl Jan - Třesovice | |||||||
|
||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
|||||||
Typ závodu |
|
|||||||
Závod pro |
|
|||||||
Startovné |
|
|||||||
|
||||||||
Zakázané nástrahy |
rybička |
|||||||
Krmení |
|
|||||||
Chytá se na |
|
|||||||
Osádka ryb |
Kapr,lín,pstruh,štika,karas, amur, atd |
|||||||
Bodování |
BÍLÁ RYBA ...5b UŠLECHTILÁ RYBA ...10b |
|||||||
Ocenění pro vítěze |
1:místo...........motorová pila + pohár 2 :místo.........vepřová kýta + pohár 3 :místo........mikrovlnka + pohár 4 :místo........dort + pohár 5 :místo........láhev utopenců + pohár a jiné ceny. Pohár za největší ulovenou rybu. |
|||||||
|
||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Občerstvení po celou dobu závodu. |
|||||||
Pořadatel |
Název: Marek Kudry Email: marek.kudry@seznam.cz Telefon: 737633573, 603547650 |