Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřichův Hradec | 4080 | 0.000 | 50 | |
2 | Počátky | 3000 | 0.000 | 49 | |
3 | Nová Olešná | 2770 | 0.000 | 48 | |
4 | Vojířov | 2240 | 0.000 | 47 | |
5 | Velká Hraštice | 1860 | 0.000 | 46 | |
6 | Jindřichův Hradec | 790 | 0.000 | 45 | |
7 | Pelhřimov | 650 | 0.000 | 44 | |
8 | Žďár nad Sázavou | 630 | 0.000 | 43 | |
9 | Tušť | 620 | 0.000 | 42 | |
10 | Nová Bystřice | 600 | 0.000 | 41 | |
11 | Nová Včelnice | 570 | 0.000 | 40 | |
12 | Plzeň | 540 | 0.000 | 39 | |
13 | Domanín | 470 | 0.000 | 38 | |
14 | Nová Olešná | 430 | 0.000 | 37 | |
15 | Čakovec | 410 | 0.000 | 36 | |
16 | Nové Hrady | 400 | 0.000 | 35 | |
17 | České Budějovice | 380 | 0.000 | 34 | |
18 | Kamenice nad Lipou | 355 | 0.000 | 33 | |
19 | Chlum u Třeboně | 350 | 0.000 | 32 | |
20 | Plzeň | 320 | 0.000 | 31 | |
21 | České Budějovice | 310 | 0.000 | 30 | |
22 | Nýrsko | 270 | 0.000 | 29 | |
23 | Vilémov | 240 | 0.000 | 28 | |
24 | Prostřední Vydří | 230 | 0.000 | 27 | |
25 | Zhořec | 210 | 0.000 | 26 | |
26 | Habartov | 200 | 0.000 | 25 | |
27 | Vrbno | 190 | 0.000 | 24 | |
28 | Nýrsko | 170 | 0.000 | 23 | |
29 | Blížkovice | 100 | 0.000 | 22 | |
30 | Jindřichův Hradec | 80 | 0.000 | 21 | |
31 | Přeštice | 40 | 0.000 | 20 | |
32 | Praha | 30 | 0.000 | 19 | |
33 | Praha | 20 | 0.000 | 18 | |
34 | Jindřichův Hradec | 10 | 0.000 | 17 | |
35 | Smrk | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Mariánské Lázně | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Niměřice | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Vodňany | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Branná | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Blatná | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Branná | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Nové Hrady | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Nové Hrady | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Kostelní Radouň | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Branná | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Ústrašín | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Jemnice | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 1 | |
35 | Dublovice | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (2.5) |
Losování | (3.5) |
Revír | (3) |
Občerstvení | (2.5) |
Vyhlášení a ceny | (2.5) |
Celkové hodnocení | (2.8) |
Dosud hodnotili 2 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 31.12.2019 | ||||||||
Místo konání závodu | Horní Žďár | ||||||||
Kraj | Jihočeský | ||||||||
Název závodu | SILVESTROVSKÝ POHÁR - PLNĚ OBSAZENO !!!!! | ||||||||
Název vodní plochy | Nežárka 4 revír 421 052 | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Upoutávka | |||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 62 závodníků Paulovičová Barbora - Třeboň Paulovič Marek - Třeboň Bárta František - Branná Klouček Jan st. - Branná Klouček Jan ml. - Branná Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou Ábel Pavel - Jindřichův Hradec Dydňanský Roman - Vrbno Pavouk Josef st. - Lodhéřov Prinz Jaroslav - Nové Hrady Matějka Lukáš - Nové Hrady Kopáčková Kristýna - Nová Včelnice Kopáček Karel - Nová Včelnice Bušta Milan - Jindřichův Hradec Zrnová Jitka - Benešov Bejsta Tomáš - České Budějovice Ourdán Standa - Praha Lamač František - Praha Hynčík Václav - Nýrsko Macků Ondřej - Dačice Kazda Jan - Nýrsko Linhart Martin - Jindřichův Hradec Herout Vít - Vojířov Blecha Miroslav ml. - Pelhřimov Hrdlička Jaroslav - Mariánské Lázně Vican Roman - Přeštice Malý František - Kostelní Radouň Hrdina Jiří - Bakov nad Jizerou Horký Aleš - Jemnice Fořtík Petr - Čakovice Koleň Michal - Blatná Švec Jakub - Zhořec Omamik Ján - Plzeň Matějka Václav - Nové Hrady Puchmertl Pavel - Jindrichův Hradec Ngoxuan Robin - Blížkovice Pekař Jaroslav - Kamenice nad Lipou Horálek Miroslav - Habartov Louda Václav - Plzeň Kos Tomáš - Jindřichův Hradec Černý Jindřich ml. - Jindřichův Hradec Číž Luboš - Jindřichův Hradec Mrázek Petr - Velká Hraštice Maršík Jan - Pelhřimov Koutný Vladislav - Nová Olešná Malaník Petr - Nová Olešná Mlčák Luboš - Domanín Kaňka Karel - Sedlice Kočí Jaroslav - Sedlice Mojžíš Lukáš - České Budějovice Tošer Jaroslav - Ústrašín Borovka Luboš - Vodňany Bertok Milan - Dublovice Beneš Milan - Tušť Slavík Alexej - Vilémov Kiessling Vít - Prostřední Vydří Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Kříž Josef - Jindřichův Hradec Mádlová Iva - Jindřichův Hradec Mádl Petr - Jindřichův Hradec Žáková Marie - Jindřichův Hradec Žák Miloslav - Jindřichův Hradec | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Z klobouku, jedno místo pro obě kola - místo se nemění | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | Dle Rybářského řádu | ||||||||
Zakázané nástrahy | Patentka. Rybička a její části | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr, Amur, okoun, bílá ryba | ||||||||
Bodování | Na váhu, 1g-1bod Povinný vezírek - ryby se budou važit na konci 2. kola | ||||||||
Ocenění pro vítěze | 1-5. místo pohár + věcné ceny min. do 10.místa | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno | ||||||||
Pořadatel |
Název: Martin Kejst Email: martinkejst@seznam.cz Telefon: 723 860 309 |