Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíčkův Brod | 40.52 | 0.000 | 47 | |
2 | Jindřichův Hradec | 33.35 | 0.000 | 46 | |
3 | Kostelní Vydří | 14.85 | 0.000 | 45 | |
4 | Počátky | 11.92 | 0.000 | 44 | |
5 | Tábor | 11.56 | 0.000 | 43 | |
6 | Prostřední Vydří | 9 | 0.000 | 42 | |
7 | Jemnice | 7.85 | 0.000 | 41 | |
8 | Chotěboř | 6.4 | 0.000 | 40 | |
9 | Třebíč | 5.2 | 0.000 | 39 | |
10 | Dačice | 4.61 | 0.000 | 38 | |
11 | Jindřichův Hradec | 4.6 | 0.000 | 37 | |
12 | Libice nad Doubravou | 4.5 | 0.000 | 36 | |
13 | Dačice | 4.4 | 0.000 | 35 | |
14 | Pelhřimov | 4.3 | 0.000 | 34 | |
15 | Dačice | 3.3 | 0.000 | 33 | |
16 | Jindřichův Hradec | 2.9 | 0.000 | 32 | |
17 | Havlíčkův Brod | 2.4 | 0.000 | 31 | |
18 | Onomyšl | 2.2 | 0.000 | 30 | |
19 | Dublovice | 2.1 | 0.000 | 29 | |
20 | Dačice | 1.9 | 0.000 | 28 | |
21 | Žďár nad Sázavou | 1.76 | 0.000 | 27 | |
22 | Jindřichův Hradec | 1.75 | 0.000 | 26 | |
23 | Kamenice nad Lipou | 1.72 | 0.000 | 25 | |
24 | Dačice | 1.6 | 0.000 | 24 | |
25 | Smrk | 1.5 | 0.000 | 23 | |
26 | Nová Olešná | 1 | 0.000 | 22 | |
27 | Jihlava | 0.9 | 0.000 | 21 | |
28 | Police | 0.8 | 0.000 | 20 | |
29 | Otín | 0.65 | 0.000 | 19 | |
30 | Blatnice | 0.6 | 0.000 | 18 | |
31 | Uhlířské Janovice | 0.52 | 0.000 | 17 | |
32 | Třebíč | 0.5 | 0.000 | 16 | |
33 | Telč | 0.2 | 0.000 | 15 | |
34 | Jaroměřice nad Rokytnou | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Jaroměřice nad Rokytnou | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Ústrašín | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Krsice | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Vojířov | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Jemnice | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Vilémov | 0 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 2 příspěvky
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (5) |
Dosud hodnotili 2 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 05.10.2019 | ||||||
Místo konání závodu | Jarošov nad Nežárkou | ||||||
Kraj | Jihočeský | ||||||
Název závodu | 2 ročník Podzimní šupinky | ||||||
Název vodní plochy | malá vodní nádrž Jarošov nad Nežárkou | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 48 závodníků Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou Šmíd David Macků Ondřej - Dačice Hošek Stanislav - Pacov Rambousek Stanislav - Třebíč Komárek Martin - Havlíčkův Brod Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Pospíšil Petr - Dolní Radouň Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou Chovan Michal - Jindřichův Hradec Doležán Nikola - Chotěboř Číž Luboš - Jindřichův Hradec Tezner Josef - Kardašova Řečice Růžička Miroslav - Tábor Smítka Radek - Bolina Slavík Alexej - Vilémov Blecha Miroslav - Počátky Pefek Karel - Kostelní Vydří Coufal Zdeněk - Jihlava Maršík Jan - Pelhřimov Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečak Miloslav onomyšl Vítámvás Karel ml. - Dačice Kiessling Vít - Prostřední Vydří Koten Petr - Jihlava Finda Stanislav - Jemnice Nevrkal Karel - Jemnice Doležal Ladislav - Jemnice Malaník Petr - Nová Olešná Ryska Zbyněk - Jindřichův Hradec Kříž Jozef - Jindřichův Hradec Bureš Michal - Jihlava Mendl Radek - Jihlava Hos Martin - Otín Menšík Jiří - Dačice Soukup ivo Herout Vít vojiřov Macků Bohumil - Dačice Heřman František - Milevsko Mátl František - Jindřichův Hradec Štrouf Vladimír - Jihlava Toman František st. - Jaroměřice nad Rokytnou Toman František ml. - Jaroměřice nad Rokytnou Bertok Milan - Dublovice Tošer Jaroslav - Ústrašín Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Černý Jindřich ml. - Jindřichův Hradec | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst |
Poctivé losovaní Losované číslo platí na oba poločasi |
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy |
Dle rybářského řádu |
||||||
Zakázané nástrahy |
Patentka mala a velka a živá a mrtvá rybička |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
kapr,amur,bíla ryba karas a td |
||||||
Bodování |
1 gr 1 bod veškerá ryba se počítá |
||||||
Ocenění pro vítěze |
1 místo pohár rybářské lehátko a spacák 2 místo pohár rybářské lehátko 3 místo pohár a spacák 4-10 ceny dle vlastního výběru cena za největší rybu pohár a rybářské křeslo |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Občerstvení zajištěno možnost přejezdu v pátek 4.10 2019 od 17.00 Těšíme se na vaší účast Vybaveni ,vezírek,podložka. Šetrné zacházení s rybou Možnost postavení bivaku,stanu. |
||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Luboš Číž |
||||||
Pořadatel |
Název: Luboš Číž Email: lubo06@seznam.cz Telefon: 722782440 |