Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Předměřice nad Labem | 2 | 4.000 | 57 | |
2 | Pardubice | 3 | 6.000 | 56 | |
3 | Opočno | 3 | 5.000 | 55 | |
4 | Staré Jesenčany | 4 | 4.000 | 54 | |
5 | Sezemice | 4 | 2.000 | 53 | |
6 | Mnichovo Hradiště | 4.5 | 4.000 | 52 | |
6 | Mlázovice | 4.5 | 4.000 | 52 | |
8 | Žďár nad Sázavou | 5 | 5.000 | 50 | |
9 | Jaroměř | 5.5 | 3.000 | 49 | |
10 | Choceň | 5.5 | 2.000 | 48 | |
11 | Nová Paka | 7.5 | 2.000 | 47 | |
12 | Hradec Králové | 7.5 | 2.000 | 46 | |
13 | Všechlapy | 9.5 | 3.000 | 45 | |
14 | Plačice | 9.5 | 2.000 | 44 | |
15 | Vrdy | 10 | 3.000 | 43 | |
16 | Přibyslav | 10 | 2.000 | 42 | |
17 | Plotiště nad Labem | 10 | 2.000 | 41 | |
17 | Zámrsk | 10 | 2.000 | 41 | |
19 | Hradec Králové | 10 | 0.000 | 39 | |
20 | Bolina | 10.5 | 1.000 | 38 | |
21 | Všechlapy | 11 | 3.000 | 37 | |
22 | Slepotice | 11 | 2.000 | 36 | |
23 | Sezemice | 11 | 1.000 | 35 | |
23 | Mnichovo Hradiště | 11 | 1.000 | 35 | |
25 | Hradec Králové | 11 | 0.000 | 33 | |
26 | Hradec Králové | 11.5 | 3.000 | 32 | |
27 | Slepotice | 11.5 | 1.000 | 31 | |
28 | Vysoké Mýto | 11.5 | 1.000 | 30 | |
29 | Chotěboř | 12 | 1.000 | 29 | |
30 | Police nad Metují | 12.5 | 1.000 | 28 | |
31 | Žďár nad Sázavou | 13 | 1.000 | 27 | |
31 | Zámrsk | 13 | 1.000 | 27 | |
33 | Vysoké Mýto | 13.5 | 1.000 | 25 | |
34 | Libice nad Doubravou | 14 | 0.000 | 24 | |
35 | Mnichovo Hradiště | 14.5 | 2.000 | 23 | |
36 | Předměřice nad Labem | 14.5 | 0.000 | 22 | |
37 | Česká Skalice | 15 | 1.000 | 21 | |
38 | Zlíč | 15 | 0.000 | 20 | |
38 | Zámrsk | 15 | 0.000 | 20 | |
40 | Třesovice | 15.5 | 0.000 | 18 | |
40 | Chotěboř | 15.5 | 0.000 | 18 | |
40 | Moravičany | 15.5 | 0.000 | 18 | |
43 | Holice | 16 | 2.000 | 15 | |
44 | Chotěboř | 17 | 1.000 | 14 | |
45 | Svatý Mikuláš | 17 | 0.000 | 13 | |
46 | Smiřice | 17 | 0.000 | 12 | |
47 | Česká Skalice | 18 | 0.000 | 11 | |
47 | Frýdštejn | 18 | 0.000 | 11 | |
49 | Jaroměř | 18.5 | 0.000 | 9 | |
50 | Světnov | 19 | 0.000 | 8 | |
50 | Krchleby | 19 | 0.000 | 8 | |
52 | Jaroměř | 19.5 | 0.000 | 8 | |
53 | Spyta | 21.5 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 3 příspěvky
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (3) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (4.6) |
Dosud hodnotili 2 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 10.09.2017 | ||||||
Místo konání závodu | Lejšovka | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Rybářské závody Lejšovka | ||||||
Název vodní plochy | Návesní rybník Lejšovka | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Upoutávka | |||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 53 závodníků Duba Ladislav - Žďár nad Sázavou Švadlenka Matěj - Plačice Staněk Václav - Hradec Králové Vágenknecht Jiří - Pardubice Takács Pavel - Žďár nad Sázavou Bartoňková Petra - Předměřice nad Labem Aleksandrová Alena - Hradec Králové Karel Josef - Smiřice Synek Martin - Choceň Hencel Jiří - Police nad Metují Štarman Jiří - Staré Jesenčany Csernyanszky Antonín - Vysoké Mýto Vojtěch Václav - Mlázovice Janouch Miroslav - Všechlapy Houser Otakar - Všechlapy Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Havrila Michal ml. - Jaroměř Havrila Michal st. - Jaroměř Polívka Martin - Žďár nad Sázavou Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou Brodský Michal - Hradec Králové Pásler Vlastimil - Spyta Kadlec František - Zlíč Kopa Stanislav - Moravičany Šrámek Petr - Opočínek Vašíček Zdeněk - Opočno Csernyanská Pavlína - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Petr - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Plutnar Martin - Chotěboř Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou Bareš Vladimír - Slepotice Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Kupka Tomáš - Hradec Králové Kaminský Jaroslav - Frýdštejn Stuchlík Jiří - Nová Paka Tobiášek Ladislav - Týniště nad Orlicí Izaiasz Petr - Holice Turský Jindřich - Krchleby Turský David - Krchleby Wittvar Zdeněk st. - Vrdy Doležán Vladimír - Chotěboř Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Vlček Petr - Častolovice Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Jirásek Petr - Chotěboř Machatý David - Jaroměř Pišl Jan - Třesovice Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Smítka Radek - Bolina | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Losování na každý poločas zvlášť, ruličky. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín | ||||||
Bodování | Kapr, amur, úhoř, lín 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů. Vpřípadě rovnosti bodů na konci závodu určuje pořadí nejdříve větší počet chycených ryb za 50 bodů, pak více chycených ryb, nakonec event. los. | ||||||
Ocenění pro vítěze | hodnotné ceny a poháry, sektorové hodnocení | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | občerstvení zajištěno přímo u rybníka(guláš,klobása,točený kozel) | ||||||
Pořadatel |
Název: Trnka Aleš, Bartoněk Lukáš Email: attera1@seznam.cz Telefon: 731118604-Aleš Trnka |