Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Plotiště nad Labem | 310 | 0.000 | 28 | |
2 | Pardubice | 300 | 0.000 | 27 | |
3 | Pardubice | 270 | 0.000 | 26 | |
4 | Králíky | 235 | 0.000 | 25 | |
5 | Hradec Králové | 205 | 0.000 | 24 | |
6 | Pardubice | 155 | 0.000 | 23 | |
7 | Morašice | 150 | 0.000 | 22 | |
8 | Pardubice | 105 | 0.000 | 21 | |
9 | 100 | 0.000 | 20 | ||
9 | Dřenice | 100 | 0.000 | 20 | |
11 | Pardubice | 50 | 0.000 | 18 | |
11 | Dřenice | 50 | 0.000 | 18 | |
11 | Zdelov | 50 | 0.000 | 18 | |
11 | Týniště nad Orlicí | 50 | 0.000 | 18 | |
15 | Markovice | 5 | 0.000 | 14 | |
16 | Litětice | 0 | 0.000 | 8 | |
16 | Dřenice | 0 | 0.000 | 8 | |
16 | Týniště nad Orlicí | 0 | 0.000 | 8 | |
16 | 0 | 0.000 | 8 | ||
16 | Markovice | 0 | 0.000 | 8 | |
16 | Dřenice | 0 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 17.06.2017 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice - mládež | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Dětské rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 15 závodníků Vafek Lukáš Dřenice Studnička Ondřej Pardubice Matous David Tyniste Hajek Josef Tyniste Teplý Pavel Pardubice Petružálková Anet Štarman Jiří ml. Staré Jesenčany Vrba David Dřenice Provazník Matěj Stolany Růžička Adam Stolany Šisler Kryštov Dřenice Šisler Matěj Dřenice Šisler Jakub Dřenice Růžičková Nela Morašice Lochman Pavel Zdělov | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | kazdy zavodnik si muze misto vybrat sam. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Krmení |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | 50.bodu-KAPR,AMUR,CANDAT,JESETER,ŠTIKA,TOLTOLOBIK A UHOR.20.BODU-LÍN.,br>10.BODU.PSTRUH,SIVEN.5.BODU.OSTATNÍ RYBY. | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry pro prvni tri a cena pro každého | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | V ceně startovného občerstvení. | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: |
||||||
Pořadatel | Telefon: 723408159 |