Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10362 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Mnichovo Hradiště
9.50.00034
2
Havlíčkův Brod
120.00033
3
Dašice
15.50.00032
4
Opočínek
170.00031
5
Ústrašín
180.00030
6
Sezemice
22.50.00029
7
Dražkovice
27.5370.00028
8
Slatiňany
27.5190.00027
9
Havlíčkův Brod
28.5350.00026
10
Mikulovice
28.5180.00025
11
Dřenice
28.5130.00024
12
Sezemice
290.00023
13
Zámrsk
300.00022
14
Čáslav
31.50.00021
15
Pardubice
33.50.00020
16
Sezemice
34.5100.00019
16
Staré Jesenčany
34.5100.00019
18
Havlíčkův Brod
35.50.00017
19
Mnichovo Hradiště
36.50.00016
20
Zámrsk
3970.00015
20
Lanškroun
3970.00015
20
Zámrsk
3970.00015
23
Lanškroun
3950.00012
23
Přibyslav
3950.00012
25
Časy
4350.00010
25
Mikulovice
4350.00010
27
Lanškroun
44.50.0008
28
Pardubice
540.0001
28
Onomyšl
540.0001
28
Opočínek
540.0001
28
 
540.0001
28
Libišany
540.0001
28
Sezemice
540.0001
28
Nasavrky
540.0001


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 16.09.2023
Místo konání závodu Dřenice
Kraj Pardubický
Název závodu Rybářské závody
Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.00
Možno předem na telefonu 723408159

Omezený počet míst, registrace předem.45MÍST!!!!!!!!! 

Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 34 závodníků

Juchelka Vít - Pardubice
Kůrka Pavel - Pardubice
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Klečák Miloslav - Onomyšl
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Záruba Jiří - Havlíčkův Brod
Mišovic Jakub - Čáslav
Polívka Martin - Přibyslav
Šrámek Patrik - Opočínek
Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod
Ďásek František - Havlíčkův Brod
Novotná Lenka - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Vencl Martin-Pardubice-Svidkov
Brendlová Klára - Lanškroun
Košnar Lukáš - Časy
Brendlová Petra - Lanškroun
Brendl Patrik - Lanškroun
Hlotan Milan - Sezemice
Provazník Michal - Dřenice
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Žemlička Radek - Slatiňany
Zahradník Vlastimil - Pardubice
Chválová Lubica - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Šrámek Petr - Opočínek
Němcová Hana - Nasavrky
Koudelková Jitka - Nasavrky
Taichner Radek - Mikulovice
Pánek Vít - Sezemice
Kučera Lukáš - Dašice
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst

Ruličky

Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 400 Kč
Zakázané nástrahy

ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA.

Krmení
Povoleno

krmení povoleno pouze červem a kukuřicí,Zákaz používaní jakýchkoliv pojiv, lepidel, zákaz krmítek A PATENTKY DĚKUJI.

Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb

Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba

Bodování

Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,Lín, Pstruh, Siven a Karas = 10 bodů , Ostatní ryby =1. bod.STŘEVLE SE NEBODUJE !! POZOR ZMĚNA BODOVÁNÍ SEKTOROVÉ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ocenění pro vítěze

3 poháry a další hodnotné ceny.

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Občerstvení zajištěno.ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD NÍ cca 35cm!!!!!!

Pořadatel Název: Rybářský spolek Dřenice
Telefon: 723408159

 

 

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.