Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mnichovo Hradiště | 9.5 | 0.000 | 34 | |
2 | Havlíčkův Brod | 12 | 0.000 | 33 | |
3 | Dašice | 15.5 | 0.000 | 32 | |
4 | Opočínek | 17 | 0.000 | 31 | |
5 | Ústrašín | 18 | 0.000 | 30 | |
6 | Sezemice | 22.5 | 0.000 | 29 | |
7 | Dražkovice | 27.5 | 370.000 | 28 | |
8 | Slatiňany | 27.5 | 190.000 | 27 | |
9 | Havlíčkův Brod | 28.5 | 350.000 | 26 | |
10 | Mikulovice | 28.5 | 180.000 | 25 | |
11 | Dřenice | 28.5 | 130.000 | 24 | |
12 | Sezemice | 29 | 0.000 | 23 | |
13 | Zámrsk | 30 | 0.000 | 22 | |
14 | Čáslav | 31.5 | 0.000 | 21 | |
15 | Pardubice | 33.5 | 0.000 | 20 | |
16 | Sezemice | 34.5 | 100.000 | 19 | |
16 | Staré Jesenčany | 34.5 | 100.000 | 19 | |
18 | Havlíčkův Brod | 35.5 | 0.000 | 17 | |
19 | Mnichovo Hradiště | 36.5 | 0.000 | 16 | |
20 | Zámrsk | 39 | 70.000 | 15 | |
20 | Lanškroun | 39 | 70.000 | 15 | |
20 | Zámrsk | 39 | 70.000 | 15 | |
23 | Lanškroun | 39 | 50.000 | 12 | |
23 | Přibyslav | 39 | 50.000 | 12 | |
25 | Časy | 43 | 50.000 | 10 | |
25 | Mikulovice | 43 | 50.000 | 10 | |
27 | Lanškroun | 44.5 | 0.000 | 8 | |
28 | Pardubice | 54 | 0.000 | 1 | |
28 | Onomyšl | 54 | 0.000 | 1 | |
28 | Opočínek | 54 | 0.000 | 1 | |
28 | 54 | 0.000 | 1 | ||
28 | Libišany | 54 | 0.000 | 1 | |
28 | Sezemice | 54 | 0.000 | 1 | |
28 | Nasavrky | 54 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 16.09.2023 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 34 závodníků Juchelka Vít - Pardubice Kůrka Pavel - Pardubice Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Klečák Miloslav - Onomyšl Tošer Jaroslav - Ústrašín Záruba Jiří - Havlíčkův Brod Mišovic Jakub - Čáslav Polívka Martin - Přibyslav Šrámek Patrik - Opočínek Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Ďásek František - Havlíčkův Brod Novotná Lenka - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Vencl Martin-Pardubice-Svidkov Brendlová Klára - Lanškroun Košnar Lukáš - Časy Brendlová Petra - Lanškroun Brendl Patrik - Lanškroun Hlotan Milan - Sezemice Provazník Michal - Dřenice Syrůček Stanislav - Dražkovice Žemlička Radek - Slatiňany Zahradník Vlastimil - Pardubice Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Blaščík Petr - Staré Jesenčany Šrámek Petr - Opočínek Němcová Hana - Nasavrky Koudelková Jitka - Nasavrky Taichner Radek - Mikulovice Pánek Vít - Sezemice Kučera Lukáš - Dašice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst |
Ruličky |
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy |
ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA. |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba |
||||||
Bodování |
Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,Lín, Pstruh, Siven a Karas = 10 bodů , Ostatní ryby =1. bod.STŘEVLE SE NEBODUJE !! POZOR ZMĚNA BODOVÁNÍ SEKTOROVÉ!!!!!!!!!!!!!!!! |
||||||
Ocenění pro vítěze |
3 poháry a další hodnotné ceny. |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Občerstvení zajištěno.ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD NÍ cca 35cm!!!!!! |
||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Dřenice Telefon: 723408159 |