Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 87 termínů závodů
V minulosti zadáno 9276 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

 

Datum začátku závodu 15.07.2023
Místo konání závodu Dřenice
Kraj Pardubický
Název závodu Hungerfish Cup 8.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
Název vodní plochy Špagátovník
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Možno předem na email Chvala.P@email.cz
Možno předem na telefonu 728018656

přihlášení sms prosím Jméno Příjmení a Bydliště(jen obec) Děkuji. počet míst omezen na 45

Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 42 závodníků

Bína Lukáš - Dlouhý Most
Bína Libor - Dlouhý Most
Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Tobolka Milan - Nechanice
Provazník Michal - Dřenice
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Jón Richard - Chlum
Hencel Jiří - Police nad Metují
Izaiasz Petr - Holice
Synek Martin - Choceň
Kubec Tomáš - Lanškroun
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Kosztyo Alexander - Poděbrady
Pánek Vít - Sezemice
Němcová Hana - Nasavrky
Koudelková Jitka - Nasavrky
Brendlová Petra - Lanškroun
Brendl Patrik - Lanškroun
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Kašparová Lenka - Jaroslav
Nováková Renata - Hrobice
Pleskot Jan - Hrobice
Kořének Jan - Bukovina nad Labem
Pětík Marek - Libišany
Pišl Jan - Třesovice
Trnka Aleš - Třesovice
Zahradník Vlastimil - Pardubice
Šrámek Petr - Opočínek
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Růžička Pavel - Dašice
Taichner Radek - Mikulovice
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst

losování ruličky

Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 400 Kč Mládež 350 Kč
Zakázané nástrahy

Patentka

Krmení
Povoleno

Pouze červi a kukuřice

Chytá se na
1 prut
1 návazec
Doplňující údaje:

bez krmítka jen olůvko,zakazuje se kalíškování

Typ revíru
Stojatá cca 0,5 ha
Osádka ryb

kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát

Bodování

Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů,  ostatní - 1 bod sektorové hodnocení celý rybník 1 sektor pořadí se určí z umístění z 1. a 2. kola

Ocenění pro vítěze

poháry pro 1.-3. místo,tele závodu a spousta hodnotných cen

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Občerstvení provede Špagát určitě bude supr jako vždy

Hlavní sponzor závodu Název: Rybářské potřeby Hungerfish
Pořadatel Název: Chvála Petr
Email: Chvala.P@email.cz
Telefon: 728018656

 

 

 

 


Copyright © 2013-2023, Rybářské žebříčky, z.s.