Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 56 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
2 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
3 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
3 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
5 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
6 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
6 | Machatý David | Jaroměř | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
6 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
9 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
10 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
10 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
12 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
12 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
12 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
15 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
16 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
16 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
18 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
19 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
19 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
19 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
22 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
23 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
24 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
24 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
26 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
26 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
28 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
29 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
29 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
31 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
32 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
32 | Hladík Jiří | Častolovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
34 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
34 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
34 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
37 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
38 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
39 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
39 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
41 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
41 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
41 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
44 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
45 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 14 | 14 | 7.00 |
45 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
47 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
48 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
49 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
49 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
51 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
52 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
52 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
54 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
54 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
56 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 |