Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 248 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
2 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
3 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 108 | 108 | 21.60 |
5 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 80 | 80 | 16.00 |
6 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 77 | 77 | 19.25 |
7 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
8 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 69 | 69 | 23.00 |
9 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
9 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
11 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
11 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
13 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
13 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
13 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
16 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
17 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 57 | 57 | 14.25 |
17 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
19 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
19 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 56 | 56 | 18.67 |
19 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 56 | 56 | 14.00 |
22 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
23 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
24 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
24 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
26 | Tobolka Milan | Nechanice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
27 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
28 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
29 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
30 | Vašata Matěj | Kvasiny | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
31 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
32 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
32 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
32 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
35 | Růžička Pavel | Dašice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
35 | Tobolka Daniel | Nechanice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
37 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
38 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
39 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
39 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
39 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
42 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 38 | 38 | 9.50 |
42 | Mach Václav | Pernink | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
42 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
42 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
46 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
46 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
46 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
46 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
50 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
50 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
50 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
50 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
54 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
55 | Taichner Radek | Mikulovice | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
56 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
56 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
56 | Macháček Pavel | Loučky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
59 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
59 | Mareš Vladimír | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
59 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
62 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
62 | Putz Jiří | Nové Sedlo | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
64 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
64 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
64 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
67 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
67 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
67 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
70 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
71 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
71 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
71 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
74 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
74 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
74 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
74 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
78 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
78 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
78 | Hakl Petr | Předonín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
78 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
78 | Motl František | Bečov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
78 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
78 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
78 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
86 | Hložek František | Bílina | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
86 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
86 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
89 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
89 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
89 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
89 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
89 | Hladík Jiří | Častolovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
94 | Klein Jiří | Karlovy Vary | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
94 | Novák Jan | Červené Pečky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
94 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
94 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
98 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
99 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
99 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
99 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
99 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
103 | Bauer František | Karlovy Vary | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
103 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
103 | Nipauer Vít | Dobroměřice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
103 | Seč Jakub | Činěves | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
103 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
108 | Bauerová Lenka | Černava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
108 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
108 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
108 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
108 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
108 | Šulc Milan | Trubín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
114 | Heincová Jana | Nelahozeves | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
114 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
114 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
114 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
114 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
114 | Lévai Josef | Jenišov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
114 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
114 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
122 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
122 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
122 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
125 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
125 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
125 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
125 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
125 | Sládek Oldřich | Bílina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
130 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
130 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
130 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
130 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
130 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
130 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
130 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
137 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
137 | Pejšková Hana | Chranišov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
137 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
137 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
141 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
141 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
141 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
141 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
141 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
141 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
147 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
147 | Beck Antonín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
147 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
147 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
147 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
147 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 2 | 10 | 10 | 5.00 |
153 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
153 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
153 | Fišer Libor st. | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
153 | Jurkáč Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
153 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
153 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
153 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
153 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
161 | Jurkáč Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
161 | Lovas Alexandr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
161 | Láznička Vlastimil | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
161 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
161 | Valchař Petr | Valeč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
161 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 2 | 8 | 8 | 4.00 |
167 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Plosa Florin | Božíčany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Slavík Alexej | Vilémov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
167 | Valchař Jan | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
173 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
173 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
173 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
173 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
173 | Putz Lukáš | Nové sedlo | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
173 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
179 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
179 | Lévai Jan ml. | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
179 | Molnár Jan | Louny | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
179 | Motyčková Jana | Skuhrov nad Bělou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
183 | Hinduliak Štefan | Králova Lhota | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
183 | Pollner Jiří | Velká Bukovina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
183 | Wojnar Jindřich | Karlovy Vary | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
183 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
187 | Kraus František | Mariánské Lázně | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
187 | Kubíček Martin | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
187 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
187 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
191 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
191 | Hinduliak Vincent | Králova Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
191 | Plosa Lukáš | Božíčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
191 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
195 | Bek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Beneš Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Dilnnoczenzo Mario | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Dynybil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Fišer Jakub | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Glasser Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Grasser Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Groš Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Hanzlík Tomáš | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Hlavatý Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Janoušek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Jeřábek Filip | Malešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Kašparová Veronika | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Koláček Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Koláček Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Koláček Tomáš st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Košťálek Martin | Oplany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Kůrka Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Mališ Aleš | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Malák Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Mysliveček Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Procházka Luboš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Procházka Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Prokeš Milan | Uhříněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Pála Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Radek Pazourek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Ryba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Simandl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Slováková Alexandra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Sommer Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Stěhule Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Sulan Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Světínek Zdeněk | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Trnka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Trnka Pavel | Bečov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Turek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Valter Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Voluska Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Volák Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Zdanovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Zdříhal Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Znamenáček Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
195 | Šlingr František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
195 | Špejzl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 |