Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 142 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 183 | 183 | 36.60 |
2 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 4 | 171 | 171 | 42.75 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 167 | 167 | 33.40 |
4 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 5 | 155 | 155 | 31.00 | |
5 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 4 | 151 | 151 | 37.75 | |
6 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
6 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 4 | 141 | 141 | 35.25 |
8 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 140 | 140 | 35.00 |
9 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 3 | 128 | 128 | 42.67 |
10 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 121 | 121 | 24.20 |
11 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
12 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 3 | 114 | 114 | 38.00 |
13 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 112 | 112 | 37.33 |
14 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
15 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
15 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
17 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
18 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
18 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
20 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
21 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
22 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 80 | 80 | 40.00 |
23 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
24 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
25 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
26 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
26 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
28 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
29 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
30 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
31 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
31 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
33 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
33 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
35 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
35 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 1 | 57 | 57 | 57.00 |
37 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
37 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
39 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
39 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 1 | 54 | 54 | 54.00 |
41 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 53 | 53 | 53.00 |
42 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
42 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
44 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
45 | Kunc Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
46 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
46 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
46 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
49 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 1 | 48 | 48 | 48.00 |
49 | Slavík Ondřej | Radimovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
49 | Čuřík Václav | Kolín | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
52 | Chlád Josef | Kosičky | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
53 | Turský David | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
54 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
54 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
54 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
57 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
58 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
58 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
58 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
61 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
61 | John Roman | Opočno | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
63 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
64 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
65 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
65 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
67 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
67 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
67 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
67 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
71 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
71 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
73 | Matěcha Michal | Minkovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
73 | Záboj Petr | Liberec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
75 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
75 | Mikásko Adam | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
75 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
75 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
79 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
80 | Rolník Jan | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
80 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
82 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
82 | Hložek František | Bílina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
82 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
82 | Přáda Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
82 | Vančura David | Záskalí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
82 | Vojtěch Štěpán | Dlouhý Most | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
88 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
89 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
89 | Taichner Radek | Mikulovice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
89 | Šupol Petr | Libišany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
92 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
92 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
94 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
94 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
94 | Novák Martin | Rumburk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
94 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
98 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
98 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
98 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
101 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
101 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
101 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
104 | Babka Pavel | Chloumek | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
104 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
104 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
104 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
104 | Slavík Matyáš | Radimovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
109 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
109 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
111 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
111 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
111 | Synek Martin | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
114 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
115 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
116 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
116 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
118 | Prokop Miroslav | Havlovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
119 | Dang Tomáš | Řestoky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
120 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
121 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
122 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
122 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
124 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
124 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Baláž Miroslav | Třebovětice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
126 | Hudek Milan | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
126 | Kučera Jan | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Kühnel Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Libeňský Milan | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Pažout Marek | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Pažout Ondřej | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Pustaj Martin | Turnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Vyčítal David ml. | Těchlovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Vyčítal David st. | Těchlovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Češka Jakub | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 |