Žebříček - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 36 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
2 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
3 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
4 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
5 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
6 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
7 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
8 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
9 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
10 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
11 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
12 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
13 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
14 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
15 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
16 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
17 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
18 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
19 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
20 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
21 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
22 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
23 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
24 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
24 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
24 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
27 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
28 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
29 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
30 | Koukol Jan | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
30 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
32 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
32 | Rezek Ondřej | Velká Bukovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
34 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
34 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
36 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 6 | 6 | 6.00 |