Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 31 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 6 | 148 | 148 | 24.67 |
2 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 125 | 125 | 15.63 |
3 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 106 | 106 | 21.20 |
4 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 7 | 99 | 99 | 14.14 |
5 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 6 | 89 | 89 | 14.83 |
6 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
7 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
8 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 69 | 69 | 13.80 |
9 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
10 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
11 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
11 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
13 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
14 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
15 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
16 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
17 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
17 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
19 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
19 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
21 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
22 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
23 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
24 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
25 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
26 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
26 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
28 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
29 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
30 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
31 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 |