Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 490 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 5 | 192 | 192 | 38.40 |
2 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 183 | 183 | 36.60 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 182 | 182 | 22.75 |
3 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 5 | 182 | 182 | 36.40 | |
5 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 7 | 175 | 175 | 25.00 |
6 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 163 | 163 | 27.17 |
8 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 5 | 155 | 155 | 31.00 | |
9 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 4 | 145 | 145 | 36.25 |
10 | Bárta Martin | Přeštice | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
11 | Flanderka Aleš | Pašinka | 3 | 128 | 128 | 42.67 | |
12 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 127 | 127 | 25.40 |
13 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 4 | 126 | 126 | 31.50 |
13 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 7 | 126 | 126 | 18.00 |
15 | Vican Roman | Přeštice | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
16 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
16 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 120 | 120 | 30.00 |
18 | Soukup Michal | Plzeň | 4 | 119 | 119 | 29.75 | |
18 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 119 | 119 | 29.75 | |
20 | Beroušek Petr | Plzeň | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
21 | Bárta Jakub | Přeštice | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
21 | Černý Václav | Merklín | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
23 | Bultas Petr | Přeštice | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
24 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
24 | Půta Roman | Plzeň | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
26 | Horálek Miroslav | Habartov | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
27 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 4 | 109 | 109 | 27.25 | |
28 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 106 | 106 | 17.67 |
29 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 105 | 105 | 13.13 |
30 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
31 | Provazník Michal | Dřenice | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
32 | Louda Václav | Plzeň | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
33 | Hanáček František | Brno | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
34 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
35 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
36 | Kazda Jan | Nýrsko | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
36 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 2 | 89 | 89 | 44.50 | |
38 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
39 | Edl Milan | Plzeň | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
39 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 3 | 87 | 87 | 29.00 |
41 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
42 | Vavřín Václav | 2 | 84 | 84 | 42.00 | ||
43 | Fejfar Kamil | Radčice | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
44 | Půta Jiří | Plzeň | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
45 | Kazatel Petr | Znojmo | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
45 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 80 | 80 | 40.00 |
45 | Pospíšil Radek | Brno | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
48 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
48 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
48 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
51 | Vrabec Jiří | Plzeň | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
52 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 5 | 77 | 77 | 15.40 | |
53 | Havránek David | Stříbro | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
53 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 75 | 75 | 25.00 |
53 | Klásek Petr | 2 | 75 | 75 | 37.50 | ||
53 | Sochor Václav | Přeštice | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
57 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
57 | Krýsl Pavel | Ledce | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
57 | Valda Martin | Brno | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
60 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
60 | Hrazdil Jiří | 3 | 72 | 72 | 24.00 | ||
62 | Heidenreich Jan | 2 | 71 | 71 | 35.50 | ||
62 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
64 | Bartoš Jan | 2 | 70 | 70 | 35.00 | ||
65 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
65 | Skalka Igor | Slovensko | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
67 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
67 | Vicher Milan | Plzeň | 5 | 67 | 67 | 13.40 | |
69 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
70 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
71 | Pavka Martin | Znojmo | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
72 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
72 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
72 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
72 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
76 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
77 | Bartoš Jiří | 2 | 59 | 59 | 29.50 | ||
77 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
77 | Šifta Stanislav | Přeštice | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
80 | Chromý Radomír | 3 | 58 | 58 | 19.33 | ||
80 | Průša Vladimír | Želetava | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
82 | Hladík Roman | Blovice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
82 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
82 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
85 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
85 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
85 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 1 | 54 | 54 | 54.00 |
88 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
89 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
89 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
89 | Maršálek Radek | Ptenín | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
92 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
92 | Grešová Jana | Hradec Králové | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
92 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
95 | John Roman | Opočno | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
95 | Kunc Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
95 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
95 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
99 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
99 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
101 | Bártík Miloslav | Plzeň | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
101 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
101 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
101 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
101 | Polívka Zdeněk | Stod | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
101 | Slavík Ondřej | Radimovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
101 | Čuřík Václav | Kolín | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
108 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
109 | Chlád Josef | Kosičky | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
109 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
109 | Paštika Miloš | Opočno | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
109 | Šupol Petr | Libišany | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
113 | Foret Roman | Hustopeče | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
113 | Hozman Jan | Nepomuk | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
113 | Turský David | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
113 | Vican Marek | Přeštice | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
117 | Hlavatý David | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
117 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
117 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
117 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
117 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
117 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
123 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
124 | Dang Tomáš | Řestoky | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
124 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
124 | Dořičák Lukáš | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
124 | Podskalský Jiří | Čižice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
124 | Pokorný Roman ml. | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
129 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 41 | 41 | 13.67 |
130 | Borovička Pavel | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
130 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
130 | Kokoška Jiří | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
130 | Kubík Martin | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
130 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
130 | Polívka Miroslav | Stod | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
136 | Bárta Václav | Přeštice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
136 | Dvořák Jiří | Třebíč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
136 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
136 | Lange Janusz | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
136 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
136 | Pechmann Václav | Stříbro | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
136 | Voda Radek | Brno | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
143 | Kyselovský Tomáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
143 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
143 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
143 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
147 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
147 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
147 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
147 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
147 | Kobliha Martin | Přerov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
147 | Kuneš Luboš | Horní Bříza | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
147 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
154 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Hudeček František | Chýšť | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
154 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Kochan Pavel | Karviná | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Lev Radek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
154 | Olšán Jakub | Brněnec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
154 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
161 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
161 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
161 | Košař Tomáš | Osek | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
161 | Purkrábková Hana | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
161 | Tkadlec Roman | Prosiměřice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
161 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
167 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
167 | Matěcha Michal | Minkovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
167 | Němeček František | Všeruby | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
167 | Pergreffi Luca | Pardubice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
167 | Richter Pavel | Plzeň | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
167 | Tőkőly Martin st. | Havířov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
167 | Záboj Petr | Liberec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
175 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
175 | Mais Jan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
177 | Beňo Jindřich | Nové Spořice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
177 | Holub David | Nepomuk | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
177 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
177 | Kosmák Josef | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
177 | Kozlovský Radim | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
182 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
182 | Mikásko Adam | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
182 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
182 | Pykal Aleš | Znojmo | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
182 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
187 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
187 | Melcher Miroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
187 | Pšeničný Pavel | Opočno | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
187 | Taichner Radek | Mikulovice | 5 | 30 | 30 | 6.00 | |
187 | Vican Michal | Přeštice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
192 | Janouš Petr | Nepomuk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
192 | Průša Martin | Mirovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
192 | Šimůnek Karel | Mělník | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
195 | Rolník Jan | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
195 | Vejražka V. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
195 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
198 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
198 | Hložek František | Bílina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
198 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
198 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
198 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
198 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
198 | Přáda Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
198 | Vančura David | Záskalí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
198 | Vojtěch Štěpán | Dlouhý Most | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
198 | Zouna | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
208 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
208 | Ipser Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
208 | Krupka Jiří | Telce | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
208 | Maštera Václav | Loštice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
208 | Milo Ivan | Nepomuk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
213 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
213 | Bednařík Dušan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
213 | Vytřas Radim | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
213 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
217 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
217 | Novák Zdeněk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
217 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
220 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
220 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
220 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
220 | Novák Martin | Rumburk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
220 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
220 | Rašek Martin | Pacov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
220 | Sobotka Petr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
227 | Hruzík David | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
227 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
227 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
227 | Smola Pavel | Budíkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
227 | Veltruský Zdeněk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
227 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
227 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
234 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
234 | Beneš Zdeněk | Vysoké Mýto | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
234 | Bielik Marcel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
234 | Burda David | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
234 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
234 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
234 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
234 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
242 | Babka Pavel | Chloumek | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
242 | Flandera Šimon | Nepomuk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
242 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
242 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
242 | Průša František | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
242 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
242 | Slavík Matyáš | Radimovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
242 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
242 | Toužimský Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
242 | Vrbas Miroslav | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
242 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
242 | Čáp Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
242 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
255 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
255 | Brondoš Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
255 | Běle David | Všeruby | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
255 | Havlíček Jaroslav | Ostrava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
255 | Kouřil Petr | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
255 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
255 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
255 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
255 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
255 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
265 | Bieliková Naděžda | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
265 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
265 | Hrachovina Miloš | Mokré | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
265 | Klouček Jan ml. | Branná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
265 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
265 | Nocar Pavel | Plzeň | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
265 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
265 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
265 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
265 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
265 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
265 | Stanczyk Marcin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
265 | Synek Martin | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
265 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
265 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
280 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
280 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
280 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
280 | Kopecký Miroslav | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
280 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
280 | Maštera Václav ml. | Loštice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
280 | Pavlík Petr | Sokolov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
280 | Prach Adam | Merklín | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
280 | Závěta Miroslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
289 | Hejný Jiří | Smolnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Holub Ondřej | Nepomuk | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
289 | Horký Vojtěch | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
289 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Novák Jan | Choceň | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
289 | Pavlík Pavel st. | Sokolov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Skotnica Richard | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
289 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Ungr Jiří | Klatovy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
289 | Šlechtová Josefína | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
300 | Havlíček Petr | Ostrava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
300 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
300 | Kašpar Richard | Náchod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
300 | Liska Tomáš | Kokovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
300 | Motl František | Bečov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
300 | Vykoukal Josef | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
300 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
307 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
307 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
307 | Nezmeškal Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
307 | Petrůňo Marcel | Horšovský Týn | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
307 | Prokop Miroslav | Havlovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
307 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
307 | Šebek Bedřich | Šluknov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
314 | Dubravec MIlan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
314 | Holec Petr | Poruba | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
314 | Huspek Martin | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
314 | Kostelanský Petr | Nýrsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
314 | Lacina Martin | Slaný | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
314 | Matějka Petr st. | Nové Hrady | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
314 | Oškrobany Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
314 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
314 | Pokorný Alois | Ostrava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
314 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
324 | Bárta František | Branná | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
324 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
324 | Janů Michal | Zábřeh na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
324 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
324 | Myslík František | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
324 | Neubauer Luděk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
324 | Nožička Martin | Poruba | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
324 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
324 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
324 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
324 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
324 | Troják Václav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
324 | Vacek Josef | Nepomuk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
337 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
337 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Hornák David | Havířov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Horváth Ernest | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Krausová Simona | Stříbro | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Krupková Jitka | Telce | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Mackura Zdeněk | Pernink | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Nepovím Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Pojar Miroslav | Milíře | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Rovnaník Zdeněk st. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Terelmeš Adrian | Dobřany | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
337 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
350 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
350 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
350 | Harant Antonín | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
350 | Hlisnikovský Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
350 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
350 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
350 | Matějka Václav | Nové Hrady | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
350 | Ovsíková Tereza | Březnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
350 | Pacáková Jana | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
350 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
350 | Živný David | Poruba | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
361 | Bielik Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
361 | Grzych Jan | Hlučín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
361 | Hlaváček Tomáš | Loučky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
361 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
361 | Maršálek Jakub | Ptenín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
361 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
361 | Orel Vojtěch | Poruba | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
361 | Skřivánek Milan | Plesná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
361 | Tajtl Pavel | Kobylníky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
361 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
361 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
361 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
373 | Baláž Miroslav | Třebovětice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Buček Stanislav | České Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Charvát Lukáš ml. | Černčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
373 | Hudek Milan | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Kopčo Jan | Nové Sedlo | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Kostolánský | Nepomuk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Krmela Tomáš | Nepomuk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
373 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Kučera Jan | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Kühnel Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Libeňský Milan | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Pažout Marek | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Pažout Ondřej | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Pustaj Martin | Turnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Reintsch Rudolf | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
373 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Vyčítal David ml. | Těchlovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Vyčítal David st. | Těchlovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Zemánková Eliška | Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Češka Jakub | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
373 | Šifta Zdeněk | Chotěšov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
403 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
403 | Auverek Vilém | Stod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
403 | Chlebek Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
403 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
403 | Haflant Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
403 | Hutníková Natálie | Havířov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
403 | Krajčír Vlastimil | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
403 | Schejbal Radek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
403 | Šrom Aleš | Skuhrov nad Bělou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
412 | Böhm Jan | Vodňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
412 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
412 | Hochman Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
412 | Kaluzny Krzystof | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
412 | Klika Jaromír | Hořovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
412 | Krejsa Jakub | Vysoké Mýto | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
412 | Lekki Michaela | Mariánské Hory | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
412 | Vaněk Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
412 | Vejvančický Matěj | Nepomuk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
412 | Čmugr Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
422 | Drewny Patryk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
422 | Goncearenco Roman | Humpolec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
422 | Hynčíková Nina | Nýrsko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
422 | Kaufner Václav st. | Kdyně | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
422 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
422 | Leško Michal | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
422 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
422 | Nováček Jakub | České Budějovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
422 | Plch Milan | Brno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
422 | Roubal Šimon | Poruba | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
422 | Skopalová Pavlína | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
422 | Ševčík Jan | Chrást | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
434 | Formánek Filip | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
434 | Hořický Josef | Šluknov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
434 | Jáhy Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
434 | Lubojacký Jan | Poruba | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
434 | Novák Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
434 | Nováčková Markéta | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
434 | Papoušek Ivan | Hostim | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
434 | Strnadová Hana | Rokycany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
434 | Vápeník Jiří | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
443 | Dania Antonín | Dobřany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
443 | Duraj Filip | Nepomuk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
443 | Holík Adam | Bělá nad Radbuzou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
443 | Kašpar Richard st. | Náchod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
443 | Kotlář Jindřich | Ostrava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
443 | Ručka Filip | Český Těšín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
443 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
443 | Tůma Jakub | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
443 | Zachař David | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
452 | Babková Jana | Havířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
452 | Cunego Alois | Přeštice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
452 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
452 | Kaufner Kamil | Kdyně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
452 | Mádle Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
452 | Pišková Dana | Bělá nad Radbuzou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
452 | Skura Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
452 | Smitková Tereza | Plaňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
452 | Vítovec Jiří | Nové Hrady | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
452 | Zaidl Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
452 | Šebesta Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
452 | Šubrt Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
464 | Baláž Ladislav st. | Selmice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | De Brenner Jiří | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Jirásek Martin | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Jura Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Kamasová Kristýna | Nepomuk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Knotek | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Korban Bartosz | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Káda Antonín | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Malý Roman | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Nepovím Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
464 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Pavlík Pavel ml. | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Rieckel Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
464 | Schneider Tomáš | Poruba | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Steidl Petr | Mohelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
464 | Vrbas Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
464 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
464 | Šváb Hubert | 1 | 1 | 1 | 1.00 |