Žebříček - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 176 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
3 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
4 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
4 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
6 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
7 | Bína Libor | Dlouhý Most | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
8 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
9 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
9 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
11 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
11 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
13 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
13 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
15 | Bady Lukáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
15 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
15 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
18 | Kovář Martin | Kladruby | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
18 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
20 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
20 | Sulan Martin | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
20 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
23 | Pujmanová Edita | Radotín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
24 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
24 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
26 | Jopek Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
26 | Štafurik Daniel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
28 | Nemeš Petr | Městec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
28 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
30 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
30 | Koláčný Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
30 | Pošmurný Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
33 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
34 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
34 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
34 | Pošmurná Zuzana | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
37 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
38 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
38 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
40 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
40 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
42 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
42 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
42 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
45 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
45 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
47 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
47 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
47 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
47 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
47 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
47 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
47 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
47 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
55 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
55 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
55 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
55 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
55 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
60 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
60 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
60 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
60 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
60 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
60 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
66 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
66 | Hříbal Jiři | Mimoň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
66 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
66 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
70 | Hložek František | Bílina | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
70 | Kronich Daniel | Litvínov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
70 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
70 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
70 | Slavík Tomáš | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
75 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
75 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
75 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
75 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
75 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
80 | Jakoubek Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
80 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
80 | Pecher Petr | Strakonice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
80 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
84 | Boustein Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
84 | Brož Jiří | Miřetice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
84 | Daneš Jaroslav | Louny | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
84 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
84 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
84 | Roušal Luděk | Neratovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
84 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
91 | Koukol Jan | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
91 | Slavík Jaromír | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
91 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
94 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
94 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
94 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
94 | Šnicerová Věra | Veltěže | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
98 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
98 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
98 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
98 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
98 | Rezek Ondřej | Velká Bukovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
103 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
103 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
103 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
103 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
103 | Peter Ladislav st. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
103 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
109 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
109 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
109 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
109 | Kovařík Patrik | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
109 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
109 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
109 | Stanko Daniel st. | Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
116 | Beneš Jaroslav | Prostiboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
116 | Míšek Stanislav | Želeč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
116 | Procházka Vojtěch | Blatná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
116 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
116 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
121 | Halagačka Jan | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
121 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
121 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
124 | Kašpar Richard | Náchod | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
124 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
124 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
124 | Pánek Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
124 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
129 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
129 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
129 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
132 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
132 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
132 | Trinkl Jakub | Kaplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
132 | Trinkl Jan | Kaplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
136 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
136 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
136 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
139 | Bady Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Dilnnoczenzo Mario | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Dušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Dynybil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Dřízhal Karel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Dřízhal Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Dřízhal Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Glasser Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Glasser Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Halagačka Matěj | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Hašek Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Huša Petr | Babice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Janoušek Vladimír | Radotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Jarolím Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Kemalík Norbert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Kilas Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Kokšal Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Kokšal Tomáš st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Maštera David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Molnár Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Myslivečková Sára | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Peter Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Pujmanová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Pála Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Písecký Tomáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Simandl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Slavíček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Stěhule Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Zíval Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Špaček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Špejzl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |