Žebříček - Kraj Moravskoslezský - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 112 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mais Jan | 2 | 70 | 70 | 35.00 | ||
2 | Kolařík David | Šumperk | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
3 | Konečný Tomáš | Olomouc | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
4 | Pavka Martin | Znojmo | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
5 | Valda Martin | Brno | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
6 | Pospíšil Radek | Brno | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
7 | Kobliha Martin | Přerov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
7 | Kosmák Josef | Třebíč | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
9 | Koukal Michal | Hvozdečko | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
10 | Hrazdil Jiří | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
11 | Pykal Aleš | Znojmo | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
12 | Kochan Pavel | Karviná | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
13 | Hlisnikovský Martin | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
14 | Chromý Radomír | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
14 | Kozlovský Radim | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
16 | Heidenreich Jan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
16 | Kazatel Petr | Znojmo | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
16 | Pergreffi Luca | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
19 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
19 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
21 | Kapica Radim | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
22 | Havlíček Petr | Ostrava | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
22 | Kotlář Jindřich | Ostrava | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
24 | Hanáček František | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
25 | Melcher Miroslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
26 | Kendiura Tomáš | Uničov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
27 | Kouřil Petr | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
27 | Rys Jaroslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
29 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
30 | Chlebek Jakub | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
31 | Papoušek Ivan | Hostim | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
32 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
33 | Burda David | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
33 | Hruzík David | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
33 | Vytřas Radim | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
33 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
37 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
38 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
39 | Dořičák Lukáš | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
39 | Novák Tomáš | Stará Ves nad Ondřejnicí | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
39 | Tkadlec Roman | Prosiměřice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
39 | Tököly Martin st. | Havířov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
43 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
43 | Pokorný Alois | Ostrava | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
45 | Kyselovský Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
45 | Ručka Filip | Český Těšín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
47 | Brož Ondřej | Poruba | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
47 | Holec Petr | Poruba | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
49 | Tököly Martin ml. | Havířov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
49 | Vandio Patrik | Poruba | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
51 | Maštera Václav | Loštice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
51 | Nožička Martin | Poruba | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
51 | Sládeček Ondřej | Poruba | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
54 | Dořičák David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
54 | Magdolen Patrik ml. | Poruba | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
54 | Zemánková Eliška | Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
57 | Honěk Richard | Mariánské Hory | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
57 | Lubojacký Jan | Poruba | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
57 | Vazsek Vojtěch | Havířov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
60 | Dressler Dominik | Zábřeh | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
60 | Homolka Max | Havířov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
60 | Orel Vojtěch | Poruba | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
63 | Bugala Jakub | Zábřeh | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
63 | Duda Patrik | Zábřeh | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
63 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
63 | Lekki Michaela | Mariánské Hory | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
67 | Filip Šimon | Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
67 | Hutníková Nikola | Havířov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
67 | Vaněk Vojtěch | Mariánské Hory | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
70 | Bernatík Tomáš | Bohumín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
70 | Chodura Vojtěch | Havířov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
70 | Skotnica Filip | Zábřeh | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
70 | Zemánková Johanka | Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
74 | Brunclík Daniel | Bohumín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
74 | Hutníková Natálie | Havířov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
74 | Kepáková Veronika | Poruba | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
74 | Ondruch Vojtěch | Mariánské Hory | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
78 | Hofrik Ondřej | Zábřeh | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
78 | Lipenská Kristina | Havířov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
78 | Průša Vladimír | Želetava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
78 | Schneider Tomáš | Poruba | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
78 | Vaszek Ondřej | Havířov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
83 | Binová Marie | Havířov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
83 | Bobková Jana | Havířov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
83 | Borovička Pavel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
83 | Pinko Tomáš | Poruba | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
83 | Renátka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
88 | Kostecký Kryštof | Poruba | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
88 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
88 | Orel Lukáš | Poruba | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
88 | Steidl Petr | Mohelnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
88 | Wróblová Taťána | Bohumín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
88 | Škatula Adam | Bohumín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
94 | Jendryščík Vojtěch | Bohumín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
94 | Litvík Jakub | Mariánské Hory | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
94 | Rein Michal | Mariánské Hory | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
94 | Skura Petr | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
94 | Šelongová Nikol | Bohumín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
94 | Žídek Matěj | Mariánské Hory | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
100 | Bugala František | Zábřeh | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
100 | Dresslerová Nikola | Zábřeh | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
100 | Gelnar Pavel | Hrabůvka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
103 | Hajný Patrik | Poruba | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
103 | Havlíček Jaroslav | Ostrava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
103 | Kaniová Adriana | Havířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
103 | Neuwirth Martin | Mariánské Hory | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
103 | Roubal Šimon | Poruba | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
108 | Adámek Petr | Poruba | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Běhalová Melanie | Havířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Sobarňa Adam | Mariánské Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Tőkőly Martin st. | Havířov | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
108 | Číp Adam | Nový Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 |