Žebříček - Kraj Jihomoravský - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 128 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Heidenreich Jan | 4 | 130 | 130 | 32.50 | ||
2 | Valda Martin | Brno | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
3 | Pavka Martin | Znojmo | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
4 | Nováčková Markéta | 3 | 103 | 103 | 34.33 | ||
5 | Kazatel Petr | Znojmo | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
6 | Melcher Miroslav | 3 | 94 | 94 | 31.33 | ||
7 | Matej Jiří | Trávníky | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
8 | Hanáček František | Brno | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
9 | Klásek Petr | 2 | 87 | 87 | 43.50 | ||
9 | Pergreffi Luca | Pardubice | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
11 | Kobliha Martin | Přerov | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
12 | Dořičák Lukáš | 2 | 73 | 73 | 36.50 | ||
13 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
14 | Louda Václav | Plzeň | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
15 | Polívka Zdeněk | Stod | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
16 | Flanderka Aleš | Pašinka | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
17 | Koukal Michal | Hvozdečko | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
18 | Bartoš Jiří | 2 | 60 | 60 | 30.00 | ||
19 | Bradna Ladislav | Kojetín | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
19 | Hrazdil Jiří | 3 | 55 | 55 | 18.33 | ||
21 | Hron Radek | Nelahozeves | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
21 | Kolínek Miroslav | 2 | 54 | 54 | 27.00 | ||
23 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
24 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
24 | Górecki Kacper Lukasz | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
24 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
27 | Bezega Michal | Znojmo | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
28 | Bednařík Dušan | 3 | 46 | 46 | 15.33 | ||
29 | Vavřín Václav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
30 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
30 | Veselý Jan | Jeníkovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
32 | Chromý Radomír | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
33 | Maštera Václav | Loštice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
33 | Valchař Jakub | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
35 | Heřmánek Tomáš | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
35 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
35 | Šramka Branislav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
38 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
39 | Kubík Martin | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
39 | Vytřas Radim | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
41 | Burda David | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
42 | Kyselovský Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
42 | Pokorný Roman ml. | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
44 | Kochan Pavel | Karviná | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
44 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
44 | Purkrábková Hana | 2 | 35 | 35 | 17.50 | ||
47 | Foret Roman | Hustopeče | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
48 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
48 | Pykal Aleš | Znojmo | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
50 | Marek Michal | Ostrava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
51 | Kozlovský Radim | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
51 | Tuška Zdenko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
51 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
54 | Novák Jan | Choceň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
55 | Borovička Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
55 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
55 | Lakoš Gustav | Kralice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
55 | Rašek Martin | Pacov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
55 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
55 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
61 | Kendiura Tomáš | Uničov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
61 | Slavík Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
61 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
64 | Bartoš Jan | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
64 | Cibulka Ivan | Šala | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
64 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
64 | Rys Jaroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
68 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
69 | Kosmák Josef | Třebíč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
69 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
69 | Žalud Oldřich | Zastávka | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
72 | Mais Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
72 | Průša Martin | Mirovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
72 | Svatek Šimon | Nové Strašecí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
75 | Fic Pawel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
75 | Tőkőly Martin st. | Havířov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
77 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
77 | Hruzík David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
79 | Flanderka Michal | Pašinka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
79 | Tomeček Michal | Třebíč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
81 | Kouřil Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
81 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
83 | Papoušek Ivan | Hostim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
84 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
84 | Havlíček Jaroslav | Ostrava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
84 | Pospíšil Radek | Brno | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
84 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
88 | Hlavatý David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
88 | Janů Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
88 | Mádle Karel | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
88 | Pavlovský Milan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
92 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
93 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
93 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
93 | Průša Vladimír | Želetava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
93 | Voda Radek | Brno | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
97 | Kotlář Jindřich | Ostrava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
97 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
99 | Hlisnikovský Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
99 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
99 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
99 | Prášek Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
103 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
103 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
105 | Jura Martin | Slovensko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
105 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
105 | Kňazovický Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
108 | Bačinová Barbora | Jeníkovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
108 | Haflant Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
108 | Kaniščev Roman | Loštice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
108 | Olšán Jakub | Brněnec | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
112 | Danácová Sofie | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
112 | Plch Milan | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
112 | Pávek Martin | Choceň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
112 | Skura Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
116 | Mádle Petr | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
116 | Pokorný Alois | Ostrava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
116 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
119 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
120 | Ottinger Ján | Slovensko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Paral Stefan | Rakousko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Štork Dominik | Ivančice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
123 | Janů Michal | Zábřeh na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
124 | Doležal Pavel | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
124 | Dořičák David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
124 | Pivato Roberto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
124 | Průša Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
124 | Tlustý Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 |