Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 108 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štiková Jana | Praha | 3 | 116 | 116 | 38.67 | |
2 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 3 | 101 | 101 | 33.67 |
3 | Tippl Michal | Žirovnice | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
4 | Kubín Jiří | Praha | 2 | 92 | 92 | 46.00 | |
5 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
6 | Kovařík Jaroslav ml. | 3 | 87 | 87 | 29.00 | ||
7 | Kladrubský Michal | Praha | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
8 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 5 | 83 | 83 | 16.60 |
9 | Průša Martin | Mirovice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
10 | Adamec Václav ml. | Radouňka | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
11 | Molek Petr | Plzeň | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
12 | Danyi Michal | Dačice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
12 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
14 | Flament Pierre | Praha | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
14 | Lamač František | Praha | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
14 | Martínek Pavel | 3 | 73 | 73 | 24.33 | ||
14 | Volák Jiří | Praha | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
18 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
18 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
20 | Kabát Jakub | Bechyně | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
21 | Vocel Viktor | Praha | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
22 | Smolík Jindřich | 2 | 64 | 64 | 32.00 | ||
23 | Janků Petr | Svijanský Újezd | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
24 | Mihál Pavol | 2 | 60 | 60 | 30.00 | ||
25 | Tomeček Michal | Třebíč | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
26 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
27 | Maroušek Jan | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
28 | Civín Martin | 2 | 54 | 54 | 27.00 | ||
29 | Peltan Michal | Žirovnice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
30 | Zvolánek Radek | Bechyně | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
31 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
32 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
33 | Milewski Zbigniew | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
34 | Hanyková Eliška | Chotutice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
34 | Heřmánek Tomáš | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
34 | Kejst Martin | Lodhéřov | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
34 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
34 | Moravec Pavel | České Budějovice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
39 | Górecki Kacper Lukasz | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
40 | Oudrán Stanislav | Praha | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
40 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
42 | Nováčková Markéta | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
43 | Zahrádková Klára | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
44 | Martínek Ondřej | Sokolov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
44 | Vavřín Václav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
46 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
46 | Kocián Martin | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
46 | Svoboda Petr | Plzeň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
46 | Vysoký Antonín | 3 | 41 | 41 | 13.67 | ||
50 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
51 | Dubský František | Mirovice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
51 | Melcher Miroslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
53 | Heidenreich Jan | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
53 | Hütter Ewald | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
53 | Rašek Martin | Pacov | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
56 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
57 | Fořtík Petr | Čakovec | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
57 | Klásek Petr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
59 | Purkrábková Hana | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
60 | Ovsíková Tereza | Březnice | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
61 | Ovsík Josef | Březnice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
62 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
63 | Adamec Václav | Jindřichův Hradec | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
64 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
64 | Mára Jakub | Bechyně | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
66 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
67 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
68 | Housa František st. | 3 | 22 | 22 | 7.33 | ||
69 | Kaniščev Roman | Loštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
70 | Bednařík Dušan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
71 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
71 | Košař Tomáš | Osek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
73 | Vacek Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
74 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
74 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
74 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
77 | Kocián Ondřej | Lenešice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
77 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
77 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
80 | Hanáček František | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
80 | Pelíšek Jiří | Kamenice nad Lipou | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
82 | Smitková Tereza | Plaňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
83 | Housová Gabriela | Žirovnice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
83 | Toužimský Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
83 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
86 | Altman Šimon | Počátky | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
86 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
88 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
88 | Mádle Karel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
90 | Zvoníček Radim | Kamenice nad Lipou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
91 | Dořičák Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
91 | Hrazdil Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
93 | Polívka Miroslav | Stod | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
94 | Grešová Jana | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
94 | Sepekář Petr | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
94 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
97 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
98 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
98 | Hošek Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
98 | Tuska Zdenko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
101 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Lev Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
101 | Mádle Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
101 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Pergreffi Luca | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |