Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 403 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sitta Bohuslav | Taneček | 5 | 176 | 176 | 35.20 | |
2 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 5 | 170 | 170 | 34.00 | |
2 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 4 | 170 | 170 | 42.50 | |
4 | Grešová Jana | Hradec Králové | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
5 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 5 | 157 | 157 | 31.40 |
6 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 5 | 155 | 155 | 31.00 | |
7 | Purkrábková Hana | 7 | 147 | 157 | 22.43 | ||
8 | Šimůnek Karel | Mělník | 5 | 146 | 146 | 29.20 | |
9 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 5 | 136 | 136 | 27.20 | |
10 | Hanáček František | Brno | 3 | 127 | 127 | 42.33 | |
11 | Svatek Šimon | Nové Strašecí | 5 | 125 | 125 | 25.00 | |
12 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
13 | Hron Radek | Nelahozeves | 3 | 121 | 121 | 40.33 | |
14 | Pokorný Roman ml. | 3 | 119 | 119 | 39.67 | ||
15 | Hervert Jan | Kutná Hora | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
15 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
17 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 5 | 116 | 116 | 23.20 | |
18 | Hrdina Jiří | Niměřice | 7 | 115 | 117 | 16.71 | |
18 | Krejsa Jan | Vysoké Mýto | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
20 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
21 | Flanderka Aleš | Pašinka | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
22 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
23 | Lev Radek | 4 | 95 | 95 | 23.75 | ||
24 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
25 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
26 | Flanderka Michal | Pašinka | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
26 | Konopásek Josef | Polička | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
26 | Zahrádková Klára | 4 | 90 | 90 | 22.50 | ||
29 | Hanyková Eliška | Chotutice | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
30 | Vavřín Václav | 2 | 87 | 87 | 43.50 | ||
30 | Černohlávek Jakub | Plaňany | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
32 | Richter Damon | Třebechovice pod Orebem | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
33 | Klásek Petr | 2 | 83 | 83 | 41.50 | ||
33 | Šik Jaroslav | Lenešice | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
35 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 5 | 81 | 81 | 16.20 |
36 | Lát Jiří | Česká Lípa | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
37 | Veltruský Zdeněk ml. | 2 | 74 | 74 | 37.00 | ||
38 | Górecki Kacper Lukasz | 2 | 73 | 73 | 36.50 | ||
39 | Krištof Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
39 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
41 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 4 | 69 | 69 | 17.25 |
41 | Hurdálek Pavel | 3 | 69 | 69 | 23.00 | ||
43 | Kolář Jan | Louny | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
43 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
45 | Kresl Tomáš | 4 | 66 | 66 | 16.50 | ||
46 | Chromý Radomír | 2 | 65 | 65 | 32.50 | ||
46 | Poláček Petr ml. | Příbram | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
48 | Bradna Ladislav | Kojetín | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
49 | Polívka Miroslav | Stod | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
49 | Smitková Tereza | Plaňany | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
51 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 5 | 58 | 58 | 11.60 | |
52 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
53 | Heidenreich Jan | 2 | 53 | 53 | 26.50 | ||
53 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
53 | Krejsa Jakub | Vysoké Mýto | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
56 | Melcher Miroslav | 3 | 52 | 52 | 17.33 | ||
56 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
58 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
58 | Kubík Martin | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
58 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
61 | Foret Roman | Hustopeče | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
61 | Janda Jakub ml. | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
61 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
61 | Novotný Petr | Krakovany | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
65 | Beneš Zdeněk | Vysoké Mýto | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
65 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
65 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
68 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
68 | Krištof Roman ml. | Oskořínek | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
68 | Kučera Jiří | Rakovník | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
71 | Bartoš Jiří | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
71 | Kuba Jiří | Kolín | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
71 | Miková Adéla | Břežany | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
71 | Němec Ladislav | Neratovice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
75 | Halíř Lukáš | Osek | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
75 | Petržálek Maxim | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
75 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
75 | Troskovič Štefan | Benátky nad Jizerou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
75 | Žalud Oldřich | Zastávka | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
80 | Bláha Karel | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
80 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
80 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 5 | 44 | 44 | 8.80 | |
83 | Krsek Jiří | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
84 | Benda Pavel | Mělník | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
84 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
84 | Mach Petr | Horní Beřkovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
84 | Pekárek Stanislav | Louny | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
84 | Verner Roman | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
89 | Fryč Petr | 4 | 41 | 41 | 10.25 | ||
89 | Jiroušek Lukáš | Nový Bor | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
89 | Kecová Eliška | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
89 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
89 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
89 | Valchař Jakub | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
95 | Bezega Michal | Znojmo | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
95 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
97 | Koričanský Filip | Jásenná | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
97 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
97 | Štěpnička Jan | Divišov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
100 | Cipra Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
100 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
100 | Novák Jan | Choceň | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
100 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
100 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
105 | Potůček Viktor | Čelákovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
105 | Slavík Lukáš | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
105 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
108 | Dikan Robert | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
108 | Nováčková Markéta | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
108 | Vrba David | Pečky | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
108 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
112 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
112 | Stieber Matouš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
112 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
115 | Balvín Jaroslav | Plzeň | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
115 | Hlavatý David | 2 | 34 | 34 | 17.00 | ||
115 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
115 | Onderčanin Jonáš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
115 | Vacek Petr | Sedlčany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
115 | Vaněček Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
121 | Dydňanský Roman | Vrbno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
121 | Hrazdil Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
121 | Najman Martin | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
124 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
124 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
124 | Milewski Zbigniew | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
124 | Volf Luboš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
124 | Čadek Martin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
129 | Bartoš Jan | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
129 | Hanyk Jakub | Plaňany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
129 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
129 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
129 | Kruška Šimon | Čelákovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
129 | Louda Václav | Plzeň | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
129 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
136 | Jakoubek Petr | Nymburk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
136 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
136 | Matej Jiří | Trávníky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
136 | Mendová Kristýna | Trhový Štěpánov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
136 | Průša Martin | Mirovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
136 | Veltruský Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
142 | Bednařík Dušan | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
142 | Havlíček Stanislav | Mělník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
142 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
142 | Koukal Michal | Hvozdečko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
142 | Kupsa Tomáš | Trhový Štěpánov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
142 | Pergreffi Luca | Pardubice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
142 | Poch Ladislav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
142 | Strniště Daniel | Plaňany | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
142 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
142 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
142 | Čampiš Michal | Slovensko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
153 | Balvín Jan | Týniště nad Orlicí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
153 | Douba Kamil | Trhový Štěpánov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
153 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
153 | Suchý Eduard | Mladá Boleslav | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
153 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
153 | Štefl Zdeněk | Všechlapy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
159 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
159 | Cimburek David | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
159 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
159 | Mastíková Markéta | Trhový Štěpánov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
159 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
159 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
165 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
165 | Kupsa Radim | Trhový Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
165 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
165 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
169 | Halama Tobiáš | Trhový Štěpánov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
169 | Mařák Zdeněk | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
169 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
169 | Mihál Pavol | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
169 | Sedlák Miloš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
169 | Stibůrek Michal | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
169 | Toužimský Jiří | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
176 | Fabík Miroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
176 | Hašek Václav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
176 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
176 | Král Michal | Nymburk | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
176 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
176 | Staněk Michal | Trhový Štěpánov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
182 | Bačinová Barbora | Jeníkovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
182 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
182 | Flament Pierre | Praha | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
182 | Kopecká Bára | Trhový Štěpánov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
182 | Pajkert Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
182 | Poláček Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
182 | Pávek Martin | Choceň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
182 | Smitka Antonín | Plaňany | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
190 | Frolík Jaroslav | 3 | 22 | 22 | 7.33 | ||
190 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
190 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
190 | Kubín Jiří | Praha | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
190 | Setničková Adéla | Trhový Štěpánov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
190 | Stožický Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
190 | Valda Martin | Brno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
190 | Ďurač Aleš | Brandýs nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
198 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
198 | Hašek Jan ml. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
198 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
198 | Oudrán Stanislav | Praha | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
198 | Ulman Josef st. | Kochánky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
198 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
198 | Šic Jakub | Dubějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
205 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
205 | Lelek Miroslav | Neratovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
205 | Pavelka Tomáš ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
205 | Zíka Matyáš | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
209 | Bartoš Michal | Chřibská | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Fiala Jan ml. | Trhový Štěpánov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Kozlovský Radim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
209 | Viktora Pavel ml. | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
214 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Křáp Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
214 | Lach Karel | Rumburk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Malaník Šimon | Tehov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Pokorný Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
214 | Svatek Šimon | Nové Strašeci | 5 | 18 | 18 | 3.60 | |
214 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Čampiš Marcel | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
223 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
223 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
223 | Heřmánek Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
223 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
223 | Tlamicha Alex | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
223 | Toužimská Magdalena | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
223 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
223 | Šicová Aneta | Dubějovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
231 | Bartoš Miloslav st. | Bakov nad Jizerou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
231 | Hošek Michal | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
231 | Sedláček Bohumil | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
231 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
231 | Szecsenyi Vít | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
231 | Ziková Iveta | Chlum | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
231 | Zálešák Ivan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
238 | Hátle Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
238 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
238 | Kovář Martin | Kladruby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
238 | Nerad Vojtěch | Soutice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
238 | Svátek Vladimír | Panenský Týnec | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
238 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
238 | Štiková Jana | Praha | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
245 | Adamec Václav ml. | Radouňka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
245 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
245 | Hromas Vít | Hulice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
245 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
245 | Vacek Miloslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
245 | Volf Jakub ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
251 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
251 | Chvojková Eliška | Trhový Štěpánov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
251 | Hradecký Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
251 | Janďourková Nikola | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
251 | Purkrábek Pavel | Plaňany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
251 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
251 | Turský David | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
251 | Zumr Michal ml. | Čelákovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
259 | Cimburek František ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
259 | Dědková Anna Marie | Pečky | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
259 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
259 | Labeda Marcin | Wroclaw | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
259 | Martínek Milan | Sedmpány | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
259 | Nekuda Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
259 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
259 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
267 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
267 | Kadlec Štěpán ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
267 | Kemr Vladimír | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
267 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
267 | Mecl Ondřej | Plaňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
267 | Setničková Jolana | Trhový Štěpánov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
267 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
267 | Vocel Viktor | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
275 | Jílek Michal | Nymburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
275 | Kadleček Jan | Vlašim | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
275 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
275 | Močkoř Pavel | Trhový Štěpánov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
275 | Němeček Ondřej | Božetice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
275 | Vladyka Adam | Vlašim | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
275 | Ďurfina Josef | Kladruby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
275 | Řehák Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
275 | Říha Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
275 | Šumpík Marek | Stará Lysá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
275 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
286 | Hanyk René | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
286 | Hnátek Štěpán | Svojšice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Knotek Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
286 | Krym Petr | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Pietrzyk Piotr | Brandýs nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Syrovátka Vladimír | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
286 | Červenka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
296 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Jílek Denis | Nymburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Vraný Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
301 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
301 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
301 | Fialová Eliška | Trhový Štěpánov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
301 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
301 | Jílková Soňa | Nymburk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
301 | Kronus Martin | Kladruby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
301 | Král Adam | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
301 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
301 | Počarovský Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
301 | Turek Michal | Štětí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
301 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
312 | Chvojková Tereza | Trhový Štěpánov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
312 | Hromas Mikuláš | Hulice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
312 | Jecha Michal | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
312 | Jurkovič Jan ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
312 | Kolínek Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
312 | Kroupa Adam | Dalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
312 | Michna Štěpán | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
312 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
312 | Stanczyk Adam | Warszawa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
312 | Sudek Petr | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
312 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
312 | Šípek David | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
324 | Danda Jan ml. | Dneboh | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
324 | Dvořáček Martin | Radim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
324 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
324 | Houserová Nikola | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
324 | Kocián Martin | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
324 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
324 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
324 | Ovsíková Tereza | Březnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
324 | Tlustý Luboš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
324 | Červinka Lubomír | Kladruby | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
334 | Bláha Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
334 | Fidrant Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
334 | Kladrubský Michal | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
334 | Knotek Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
334 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
334 | Kysilka Ondřej | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
334 | Mádle Karel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
334 | Pokorný Martin | Štětí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
334 | Steinbach Adam | Nymburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
343 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Ernst Tadeáš | České Velenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Fuss Eduard | Nymburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Hájek Kryštof | Malá Skála | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Jílková Sára | Nymburka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Kaniščev Roman | Loštice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Nohýnek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Strniště Šimon | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
354 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
354 | Kocián Ondřej | Lenešice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
354 | Michna Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
354 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
354 | Slezák Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
354 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
354 | Čeněk | Louny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
354 | Červenková Jana | Mladá Boleslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
354 | Šimáček Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
363 | Adámek Jan | Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Bartoš Miloslav ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Bezděk Petr | Předměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Bohuslav Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Danácová Sofie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Doležal Tomáš ml. | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Hanč Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Havlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Kadlec Krištof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Karlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Korbel Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Krumpolc Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Král Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Lamač František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Michna Jiří ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Michna Jiří st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Mádle Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Novák Josef | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Němeček David | Hořátev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Onderčanin Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Poch Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Poláček Dominik | Černožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Poláček Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Potůčková Natálie | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Sedmihradský Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Suchan Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Toman Jaroslav | Štěpánovská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Ulman Josef ml. | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Venclák Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Vlach Jan | Lysice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Váňa Petr | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Wollman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Čadek Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
363 | Švarcová Ivana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
363 | Šťastný Matěj | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |