Žebříček - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 666 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanáček František | Brno | 17 | 451 | 526 | 30.94 | |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 14 | 424 | 444 | 31.71 |
3 | Hron Radek | Nelahozeves | 11 | 397 | 397 | 36.09 | |
4 | Flanderka Aleš | Pašinka | 13 | 395 | 397 | 30.54 | |
5 | Vavřín Václav | 10 | 380 | 380 | 38.00 | ||
6 | Klásek Petr | 9 | 378 | 378 | 42.00 | ||
7 | Heidenreich Jan | 14 | 359 | 367 | 26.21 | ||
8 | Konopásek Josef | Polička | 8 | 356 | 356 | 44.50 | |
9 | Chromý Radomír | 10 | 334 | 334 | 33.40 | ||
10 | Melcher Miroslav | 14 | 332 | 340 | 24.29 | ||
11 | Kazatel Petr | Znojmo | 12 | 326 | 326 | 27.17 | |
12 | Bezega Michal | Znojmo | 10 | 315 | 315 | 31.50 | |
13 | Valda Martin | Brno | 13 | 311 | 312 | 24.00 | |
14 | Pergreffi Luca | Pardubice | 12 | 305 | 305 | 25.42 | |
15 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 9 | 302 | 302 | 33.56 | |
16 | Nováčková Markéta | 9 | 298 | 298 | 33.11 | ||
17 | Bartoš Jiří | 10 | 292 | 292 | 29.20 | ||
18 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 7 | 284 | 284 | 40.57 | |
19 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 9 | 279 | 279 | 31.00 | |
20 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 12 | 267 | 267 | 22.25 | |
20 | Grešová Jana | Hradec Králové | 10 | 267 | 267 | 26.70 | |
22 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 11 | 262 | 262 | 23.82 | |
23 | Molek Petr | Plzeň | 13 | 254 | 259 | 19.92 | |
24 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 10 | 247 | 247 | 24.70 | |
25 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 9 | 245 | 245 | 27.22 | |
26 | Hrazdil Jiří | 13 | 244 | 245 | 18.85 | ||
27 | Foret Roman | Hustopeče | 9 | 243 | 243 | 27.00 | |
28 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 242 | 242 | 40.33 |
29 | Purkrábková Hana | 11 | 237 | 237 | 21.55 | ||
30 | Pokorný Roman ml. | 8 | 236 | 236 | 29.50 | ||
31 | Koukal Michal | Hvozdečko | 9 | 234 | 234 | 26.00 | |
32 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 11 | 228 | 228 | 20.73 | |
33 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 12 | 227 | 227 | 18.92 |
34 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 9 | 224 | 224 | 24.89 | |
35 | Matej Jiří | Trávníky | 7 | 222 | 222 | 31.71 | |
36 | Hanyková Eliška | Chotutice | 9 | 219 | 219 | 24.33 | |
37 | Valchař Jakub | 6 | 218 | 218 | 36.33 | ||
38 | Polívka Zdeněk | Stod | 8 | 208 | 208 | 26.00 | |
39 | Vytřas Radim | 6 | 200 | 200 | 33.33 | ||
40 | Louda Václav | Plzeň | 14 | 197 | 199 | 14.21 | |
40 | Pavka Martin | Znojmo | 11 | 197 | 197 | 17.91 | |
42 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 194 | 194 | 32.33 |
43 | Sitta Bohuslav | Taneček | 6 | 192 | 192 | 32.00 | |
44 | Bradna Ladislav | Kojetín | 8 | 190 | 190 | 23.75 | |
44 | Pykal Aleš | Znojmo | 6 | 190 | 190 | 31.67 | |
46 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 6 | 189 | 189 | 31.50 | |
47 | Heřmánek Tomáš | 6 | 187 | 187 | 31.17 | ||
48 | Pospíšil Radek | Brno | 9 | 186 | 186 | 20.67 | |
49 | Bartoš Jan | 8 | 185 | 185 | 23.13 | ||
50 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 6 | 181 | 181 | 30.17 | |
51 | Bárta Martin | Přeštice | 7 | 178 | 178 | 25.43 | |
51 | Kochan Pavel | Karviná | 7 | 178 | 178 | 25.43 | |
51 | Procházka Ota | Rudník | 8 | 178 | 178 | 22.25 | |
54 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 7 | 177 | 177 | 25.29 | |
54 | Hrdina Jiří | Niměřice | 14 | 177 | 180 | 12.86 | |
54 | Hruzík David | 7 | 177 | 177 | 25.29 | ||
57 | Novák Jan | Choceň | 7 | 176 | 176 | 25.14 | |
58 | Kobliha Martin | Přerov | 9 | 174 | 174 | 19.33 | |
59 | Průša Martin | Mirovice | 11 | 169 | 169 | 15.36 | |
60 | Górecki Kacper Lukasz | 4 | 168 | 168 | 42.00 | ||
60 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 6 | 168 | 168 | 28.00 |
62 | Štiková Jana | Praha | 5 | 163 | 163 | 32.60 | |
63 | Svatek Šimon | Nové Strašecí | 8 | 158 | 158 | 19.75 | |
64 | Bednařík Dušan | 11 | 154 | 154 | 14.00 | ||
64 | Milewski Zbigniew | 4 | 154 | 154 | 38.50 | ||
66 | Žalud Oldřich | Zastávka | 6 | 153 | 153 | 25.50 | |
67 | Kubín Jiří | Praha | 6 | 152 | 152 | 25.33 | |
68 | Bárta Jakub | Přeštice | 7 | 151 | 151 | 21.57 | |
69 | Flanderka Michal | Pašinka | 5 | 150 | 150 | 30.00 | |
69 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 9 | 150 | 150 | 16.67 | |
71 | Rašek Martin | Pacov | 11 | 149 | 149 | 13.55 | |
72 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 9 | 148 | 148 | 16.44 | |
73 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 4 | 147 | 147 | 36.75 |
74 | Mais Jan | 5 | 146 | 146 | 29.20 | ||
74 | Šimůnek Karel | Mělník | 5 | 146 | 146 | 29.20 | |
76 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 8 | 145 | 145 | 18.13 | |
77 | Burda David | 5 | 141 | 141 | 28.20 | ||
77 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 141 | 141 | 28.20 |
79 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
79 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 8 | 140 | 140 | 17.50 | |
81 | Kladrubský Michal | Praha | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
82 | Dořičák Lukáš | 8 | 134 | 134 | 16.75 | ||
83 | Kolařík David | Šumperk | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
83 | Zahrádková Klára | 5 | 133 | 133 | 26.60 | ||
85 | Kosmák Josef | Třebíč | 6 | 128 | 128 | 21.33 | |
85 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
87 | Kozlovský Radim | 6 | 127 | 127 | 21.17 | ||
88 | Borovička Pavel | 5 | 126 | 126 | 25.20 | ||
88 | Kotlář Jindřich | Ostrava | 6 | 126 | 126 | 21.00 | |
88 | Krejsa Jan | Vysoké Mýto | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
88 | Lakoš Gustav | Kralice | 8 | 126 | 126 | 15.75 | |
92 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
93 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
94 | Kubík Martin | 5 | 122 | 122 | 24.40 | ||
95 | Hervert Jan | Kutná Hora | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
95 | Pávek Martin | Choceň | 5 | 117 | 117 | 23.40 | |
97 | Slavík Lukáš | 5 | 116 | 116 | 23.20 | ||
97 | Tippl Michal | Žirovnice | 5 | 116 | 116 | 23.20 | |
99 | Flament Pierre | Praha | 6 | 115 | 115 | 19.17 | |
100 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
100 | Kovařík Jaroslav ml. | 4 | 114 | 114 | 28.50 | ||
102 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 6 | 113 | 113 | 18.83 | |
103 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 8 | 111 | 111 | 13.88 |
104 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 7 | 110 | 110 | 15.71 | |
105 | Martínek Pavel | 4 | 109 | 109 | 27.25 | ||
106 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
107 | Bačinová Barbora | Jeníkovice | 6 | 106 | 106 | 17.67 | |
107 | Rys Jaroslav | 5 | 106 | 106 | 21.20 | ||
107 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
110 | Hlavatý David | 7 | 105 | 105 | 15.00 | ||
110 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 3 | 105 | 105 | 35.00 | |
110 | Martínek Ondřej | Sokolov | 7 | 105 | 105 | 15.00 | |
113 | Hlisnikovský Martin | 5 | 104 | 104 | 20.80 | ||
113 | Peltan Michal | Žirovnice | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
115 | Konečný Tomáš | Olomouc | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
115 | Vocel Viktor | Praha | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
117 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 4 | 102 | 102 | 25.50 |
117 | Janků Petr | Svijanský Újezd | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
117 | Konopásek Richard | Pardubice | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
117 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 7 | 102 | 102 | 14.57 |
121 | Lát Jiří | Česká Lípa | 6 | 101 | 101 | 16.83 | |
121 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
123 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 7 | 100 | 100 | 14.29 | |
123 | Dydňanský Roman | Vrbno | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
123 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
126 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
126 | Tomeček Michal | Třebíč | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
128 | Adamec Václav ml. | Radouňka | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
129 | Mihál Pavol | 4 | 97 | 97 | 24.25 | ||
130 | Lev Radek | 5 | 96 | 96 | 19.20 | ||
130 | Richter Damon | Třebechovice pod Orebem | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
132 | Kouřil Petr | 6 | 94 | 94 | 15.67 | ||
133 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
133 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
135 | Kuba Jiří | Kolín | 7 | 92 | 92 | 13.14 | |
135 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
137 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 6 | 91 | 91 | 15.17 | |
138 | Tőkőly Martin st. | Havířov | 7 | 90 | 90 | 12.86 | |
139 | Černohlávek Jakub | Plaňany | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
140 | Krištof Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
141 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 10 | 87 | 87 | 8.70 | |
141 | Smolík Jindřich | 3 | 87 | 87 | 29.00 | ||
141 | Volák Jiří | Praha | 5 | 87 | 87 | 17.40 | |
144 | Kendiura Tomáš | Uničov | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
145 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
145 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
145 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
145 | Půta Roman | Plzeň | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
149 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
149 | Kejst Martin | Lodhéřov | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
149 | Oudrán Stanislav | Praha | 7 | 84 | 84 | 12.00 | |
152 | Dvořák Jiří | Hradec Králové | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
152 | Kresl Tomáš | 5 | 83 | 83 | 16.60 | ||
152 | Lamač František | Praha | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
152 | Šik Jaroslav | Lenešice | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
156 | Ovsík Josef | Březnice | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
156 | Pokorný Alois | Ostrava | 6 | 82 | 82 | 13.67 | |
156 | Smitková Tereza | Plaňany | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
159 | Kapica Radim | 4 | 81 | 81 | 20.25 | ||
160 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
161 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
162 | Kyselovský Tomáš | 5 | 78 | 78 | 15.60 | ||
162 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
164 | Kaniščev Roman | Loštice | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
165 | Danyi Michal | Dačice | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
165 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
167 | Kolář Jan | Louny | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
168 | Veltruský Zdeněk ml. | 2 | 74 | 74 | 37.00 | ||
169 | Honc Josef | Rumburk | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
169 | Jakeš Jan | Vratislávka | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
169 | Vicher Milan | Plzeň | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
172 | Marek Michal | Ostrava | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
173 | Beroušek Petr | Plzeň | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
173 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
173 | Maroušek Jan | 3 | 70 | 70 | 23.33 | ||
173 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
173 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 8 | 70 | 70 | 8.75 | |
178 | Hurdálek Pavel | 3 | 69 | 69 | 23.00 | ||
178 | Kabát Jakub | Bechyně | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
178 | Maštera Václav | Loštice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
178 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
182 | Kolínek Miroslav | 5 | 68 | 68 | 13.60 | ||
182 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
182 | Toužimský Jiří | 4 | 68 | 68 | 17.00 | ||
185 | Cibulka Ivan | Šala | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
185 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 6 | 67 | 67 | 11.17 | |
185 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
185 | Tlustý Luboš | 5 | 67 | 67 | 13.40 | ||
185 | Veselý Jan | Jeníkovice | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
190 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
190 | Fořtík Petr | Čakovec | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
192 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
193 | Edl Milan | Plzeň | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
193 | Polívka Miroslav | Stod | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
193 | Svoboda Petr | Plzeň | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
193 | Terelmeš Adrian | Dobřany | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
193 | Vican Roman | Přeštice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
198 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
198 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
198 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
201 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 5 | 60 | 60 | 12.00 |
201 | Papoušek Ivan | Hostim | 5 | 60 | 60 | 12.00 | |
203 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
203 | Beneš Zdeněk | Vysoké Mýto | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
203 | Průša Vladimír | Želetava | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
203 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
207 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
208 | Havlíček Petr | Ostrava | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
208 | Kocián Martin | 4 | 57 | 57 | 14.25 | ||
208 | Vrabec Jiří | Plzeň | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
211 | Havel Jiří | Vejprnice | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
211 | Maštera Václav ml. | Loštice | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
211 | Soukup Michal | Plzeň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
214 | Civín Martin | 2 | 54 | 54 | 27.00 | ||
214 | Fejfar Kamil | Radčice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
214 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
217 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
217 | Fryč Petr | 5 | 53 | 53 | 10.60 | ||
217 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
217 | Krejsa Jakub | Vysoké Mýto | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
217 | Podskalský Jiří | Čižice | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
217 | Šupol Petr | Libišany | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
223 | Havlíček Stanislav | Mělník | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
223 | Louda Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
223 | Skura Petr | 6 | 52 | 52 | 8.67 | ||
226 | Dubský František | Mirovice | 6 | 51 | 51 | 8.50 | |
226 | Veltruský Zdeněk | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
226 | Zvolánek Radek | Bechyně | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
229 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
229 | Hozman Jan | Nepomuk | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
229 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
229 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
233 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Opočno | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
233 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
233 | Havlíček Lukáš | Mělník | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
233 | Hladík Roman | Blovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
233 | Novotný Petr | Krakovany | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
233 | Omamik Ján | Plzeň | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
239 | Adam Lukáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
239 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
239 | Hnízdil Václav | Dlouhý Most | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
239 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
239 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
239 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
239 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
246 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
246 | Kučera Jiří | Rakovník | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
246 | Moravec Pavel | České Budějovice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
246 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
250 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
250 | Němec Ladislav | Neratovice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
250 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
250 | Šejirman Peter | Slovensko | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
250 | Šifta Stanislav | Přeštice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
255 | Halíř Lukáš | Osek | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
255 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
255 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
255 | Troskovič Štefan | Benátky nad Jizerou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
259 | Bláha Karel | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
259 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 7 | 44 | 44 | 6.29 | |
259 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
262 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
262 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
262 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
262 | Vysoký Antonín | 5 | 43 | 43 | 8.60 | ||
266 | Benda Pavel | Mělník | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
266 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
266 | Mach Petr | Horní Beřkovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
266 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
266 | Pekárek Stanislav | Louny | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
271 | Jiroušek Lukáš | Nový Bor | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
271 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
271 | Turský David | Krchleby | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
271 | Šramka Branislav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
275 | Chlebek Jakub | 4 | 40 | 40 | 10.00 | ||
275 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
277 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
277 | Fišer Libor st. | Louny | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
277 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
277 | Havlíček Jaroslav | Ostrava | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
277 | Horálek Miroslav | Habartov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
277 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
277 | Hütter Ewald | 3 | 39 | 39 | 13.00 | ||
277 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
277 | Koričanský Filip | Jásenná | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
277 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
277 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
288 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
288 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
288 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
291 | Holub David | Nepomuk | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
291 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
291 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
291 | Pavlík František | Březnice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
291 | Synek Martin | Choceň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
291 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
297 | Balvín Jaroslav | Plzeň | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
297 | Charvát Lukáš | Černčice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
297 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
297 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
301 | Hlotan Milan | Sezemice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
301 | Kocián Ondřej | Lenešice | 6 | 35 | 35 | 5.83 | |
301 | Stašov Miroslav ml. | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
301 | Škubal Hanuš | Sokolov | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
305 | Vacek Petr | Sedlčany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
305 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
307 | Gabriel Milan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
307 | Mareš Vladimír | Praha | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
307 | Najman Martin | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
307 | Ovsíková Tereza | Březnice | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
311 | Krýsl Pavel | Ledce | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
311 | Volf Luboš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
313 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
313 | Hanyk Jakub | Plaňany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
313 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
313 | Janouš Petr | Nepomuk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
313 | Krupka Jiří | Telce | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
313 | Richter Pavel | Plzeň | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
313 | Tkadlec Roman | Prosiměřice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
313 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
321 | Jakoubek Petr | Nymburk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
321 | Polák Petr | Choceň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
321 | Průša Martin | Mirovice | 11 | 30 | 30 | 2.73 | |
321 | Čampiš Michal | Slovensko | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
325 | Balvín Jan | Týniště nad Orlicí | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
325 | Kocián Oldřich | Lenešice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
325 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
325 | Strniště Daniel | Plaňany | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
325 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
325 | Tuška Zdenko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
331 | Adamec Václav | Jindřichův Hradec | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
331 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
331 | Koudela Květoslav st. | Louny | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
331 | Suchý Eduard | Mladá Boleslav | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
331 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
331 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
331 | Štefl Zdeněk | Všechlapy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
338 | Housa František st. | 4 | 27 | 27 | 6.75 | ||
338 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
338 | Mádle Karel | 4 | 27 | 27 | 6.75 | ||
338 | Mára Jakub | Bechyně | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
338 | Nekuda Pavel | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
338 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
338 | Vrba David | Pečky | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
338 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
346 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
346 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
346 | Smola Pavel | Budíkov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
349 | Běle David | Všeruby | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
349 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
349 | Košař Tomáš | Osek | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
349 | Mařák Zdeněk | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
349 | Milo Ivan | Nepomuk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
349 | Poláček Petr ml. | Příbram | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
349 | Sedlák Miloš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
349 | Vejs David | Hradec Králové | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
357 | Beneš Zdeněk | Peruc | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
357 | Fabík Miroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
357 | Král Michal | Nymburk | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
357 | Mašát Zdeněk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
357 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
357 | Prášek Pavel | 3 | 24 | 24 | 8.00 | ||
357 | Pánek Petr | Rakovník | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
357 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
365 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
365 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
365 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
365 | Machač Václav | Drahov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
365 | Poláček Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
365 | Smitka Antonín | Plaňany | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
365 | Vacek Jakub | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
372 | Frolík Jaroslav | 3 | 22 | 22 | 7.33 | ||
372 | Jožák Radek | Pardubice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
372 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
372 | Kratochvíl Vladislav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
372 | Purkrábek Pavel | Plaňany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
372 | Tököly Martin st. | Havířov | 7 | 22 | 22 | 3.14 | |
372 | Vorel Marek | Sadová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
372 | Ďurač Aleš | Brandýs nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
380 | Darebník Roman | Rousínov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
380 | Fic Pawel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
380 | Hrachovina Miloš | Mokré | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
380 | MP | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
380 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
380 | Svátek Vladimír | Panenský Týnec | 5 | 21 | 21 | 4.20 | |
380 | Ulman Josef st. | Kochánky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
380 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
388 | Dořičák David | 3 | 20 | 20 | 6.67 | ||
388 | Lelek Miroslav | Neratovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
388 | Martínek Petr | Nová Ves | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
388 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
388 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
393 | Bartoš Michal | Chřibská | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
393 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
393 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
393 | Hložek František | Bílina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
393 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 3 | 19 | 19 | 6.33 |
398 | Böhm František st. | Chrastava | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
398 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
398 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
398 | Kopa Stanislav | Moravičany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
398 | Křáp Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
398 | Lach Karel | Rumburk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
398 | Ručka Filip | Český Těšín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
398 | Svatek Šimon | Nové Strašeci | 8 | 18 | 18 | 2.25 | |
398 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
398 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
398 | Čampiš Marcel | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
409 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
409 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
409 | Holec Petr | Poruba | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
409 | Kazda Jan | Nýrsko | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
409 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
409 | Nožička Martin | Poruba | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
409 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
409 | Závěta Miroslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
417 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
417 | Bartoš Miloslav st. | Bakov nad Jizerou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
417 | Bieliková Naděžda | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
417 | Hošek Michal | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
417 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
417 | Němeček František | Všeruby | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
417 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
417 | Sedláček Bohumil | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
417 | Szecsenyi Vít | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
417 | Tököly Martin ml. | Havířov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
417 | Zálešák Ivan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
428 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
428 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
428 | Janů Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
428 | Kovář Martin | Kladruby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
428 | Neubauer Jakub | Jiříkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
428 | Nipauer Vít | Dobroměřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
428 | Pavlovský Milan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
428 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
436 | Baránek Peter | Slovensko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
436 | Beňo Jindřich | Nové Spořice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
436 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
436 | Hošek Petr | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
436 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
436 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
436 | Neubauer Luděk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
436 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
436 | Vacek Miloslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
436 | Zemánková Eliška | Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
446 | Hodek Otto | Slovensko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
446 | Holub Ondřej | Nepomuk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
446 | Hradecký Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
446 | Janďourková Nikola | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
446 | Kokoška Jiří | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
446 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
446 | Lubojacký Jan | Poruba | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
446 | Pelíšek Jiří | Kamenice nad Lipou | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
446 | Pešula Kamil | Dobroměřice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
446 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
446 | Voda Radek | Brno | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
446 | Čečrle Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
446 | Čáp Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
446 | Šabat Pavel st. | Lom u Mostu | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
461 | Ambros Josef | Mělník | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
461 | Bultas Petr | Přeštice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
461 | Camfrla Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
461 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Dědková Anna Marie | Pečky | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
461 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
461 | Hanyk René | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
461 | Kočí Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Labeda Marcin | Wroclaw | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Molnár Jan | Louny | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
461 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
461 | Orel Vojtěch | Poruba | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Turek Michal | Štětí | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
461 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
461 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
477 | Bielik Marcel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
477 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
477 | Havránek Zdeněk | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
477 | Kemr Vladimír | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
477 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
477 | Lekki Michaela | Mariánské Hory | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
477 | Mecl Ondřej | Plaňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
477 | Nocar Pavel | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
477 | Plutnar Martin | Chotěboř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
477 | Půta Jiří | Plzeň | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
477 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
488 | Housová Gabriela | Žirovnice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
488 | Hutníková Nikola | Havířov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
488 | Jílek Michal | Nymburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
488 | Kopřiva Josef | Hříškov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
488 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
488 | Pištora Jaroslav | Choceň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
488 | Steidl Petr | Mohelnice | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
488 | Strnad Lukáš | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
488 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
488 | Ďurfina Josef | Kladruby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
488 | Řehák Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
488 | Říha Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
488 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
501 | Chodura Vojtěch | Havířov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
501 | Fryč Bedřich | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
501 | Hnátek Štěpán | Svojšice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
501 | Krym Petr | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
501 | Pelinka Marek | Choceň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
501 | Pietrzyk Piotr | Brandýs nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
501 | Prach Adam | Merklín | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
501 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
501 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
501 | Syrovátka Vladimír | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
501 | Červenka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
501 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
501 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
501 | Švadlenka Matěj | Plačice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
515 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
515 | Běhounek Martin | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Cejnar Lukáš | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Danácová Sofie | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
515 | Fajfr Jakub | Desná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Fejgl Radko | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Fryč Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
515 | Havelka Luboš | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Hutníková Natálie | Havířov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Jura Martin | Slovensko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Jílek Denis | Nymburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Kaminský Jan | Frýdštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Krištofová Lenka | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Kühnel Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Kühnl Pavel | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Kňazovický Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
515 | Křikava Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
515 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Máder Jan | Radvanec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Neumann Marek | Chrastava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Pašek David | Jesenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Picek Martin | Žďár | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Přáda Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Rousek Pavel | Modřany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Rovac Lukáš | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Slaninová Marie | Nebeská Rybná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Stašov Miroslav st. | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Sádlík Daniel | Jeníšovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Toužimská Magdalena | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
515 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Čechlovský Jiří | Jeníšovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
515 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
515 | Šrajer Miloš | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
559 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
559 | Duraj Filip | Nepomuk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
559 | Fryč Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
559 | Haflant Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
559 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
559 | Jílková Soňa | Nymburk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
559 | Kianičková Jitka | Peruc | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
559 | Krejsa Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
559 | Kronus Martin | Kladruby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
559 | Mádle Petr | 4 | 7 | 7 | 1.75 | ||
559 | Olšán Jakub | Brněnec | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
559 | Počarovský Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
559 | Schneider Tomáš | Poruba | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
559 | Zvoníček Radim | Kamenice nad Lipou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
573 | Bobková Jana | Havířov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
573 | Jurkovič Jan ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
573 | Kostelanský Petr | Nýrsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
573 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
573 | Nantl Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
573 | Netolický Karel | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
573 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
573 | Ottinger Ján | Slovensko | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
573 | Plch Milan | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
573 | Pokorný Martin | Štětí | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
573 | Polášek Denis | Hlučín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
573 | Reinstsch Rudolf | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
573 | Stanczyk Adam | Warszawa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
586 | Altman Šimon | Počátky | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
586 | Brondoš Pavel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
586 | Danda Jan ml. | Dneboh | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
586 | Dvořáček Martin | Radim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
586 | Houserová Nikola | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
586 | Mrlík Otakar | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
586 | Červinka Lubomír | Kladruby | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
586 | Škatula Adam | Bohumín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
594 | Bláha Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
594 | Fidrant Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
594 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
594 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
594 | Litvík Jakub | Mariánské Hory | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
594 | Mareš Jan | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
594 | Průša František | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
594 | Sepekář Petr | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
594 | Steinbach Adam | Nymburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
594 | Černý Vladislav | Dobroměřice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
594 | Čeňková Kristýna | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
605 | Bugala František | Zábřeh | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
605 | Ernst Tadeáš | České Velenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
605 | Fuss Eduard | Nymburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
605 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
605 | Jílková Sára | Nymburka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
605 | Kopřiva Marcel | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
605 | Mičjan Vladimír | Slovensko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
605 | Nohýnek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
605 | Novák Tomáš | Stará Ves nad Ondřejnicí | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
605 | Paral Stefan | Rakousko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
605 | Počarovský Aleš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
605 | Skopalová Pavlína | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
605 | Strniště Šimon | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
605 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
605 | Vaněk Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
605 | Štork Dominik | Ivančice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
621 | Janů Michal | Zábřeh na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Roubal Šimon | Poruba | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Ryp Pavel ml. | Stříbro | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Skopal Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
621 | Slezák Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Tuska Zdenko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
621 | Čeněk | Louny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Červenková Jana | Mladá Boleslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Šimáček Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
632 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Bartal Jozef | Komárno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Bartoš Miloslav ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Bezděk Petr | Předměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Doležal Pavel | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Hasoň Marian | Bratislava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Jecha Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
632 | Korbel Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
632 | Krupička Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
632 | Lipka Jakub | Rokycany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Michna Jiří ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Michna Jiří st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Mindák Tomáš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Novák Josef | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Němeček David | Hořátev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Pivato Roberto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
632 | Poláček Dominik | Černožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Poláček Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
632 | Průša Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
632 | Rendek Ervin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Santus Miroslav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Skoumal Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
632 | Sobarňa Adam | Mariánské Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Sámel Jan | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Ulman Josef ml. | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Venclák Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Vyčichl Michal | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Váňa Petr | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Wollman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Šabat Pavel ml. | Lom u Mostu | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
632 | Šic Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
632 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |