Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 105 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Molek Petr | Plzeň | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
2 | Půta Roman | Plzeň | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
3 | Bárta Martin | Přeštice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
3 | Vicher Milan | Plzeň | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
5 | Beroušek Petr | Plzeň | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
6 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
7 | Edl Milan | Plzeň | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
7 | Terelmeš Adrian | Dobřany | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
7 | Vican Roman | Přeštice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
10 | Bárta Jakub | Přeštice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
11 | Vrabec Jiří | Plzeň | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
12 | Soukup Michal | Plzeň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
13 | Fejfar Kamil | Radčice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
14 | Podskalský Jiří | Čižice | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
15 | Louda Václav | Plzeň | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
16 | Hozman Jan | Nepomuk | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
16 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
18 | Hladík Roman | Blovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
19 | Šifta Stanislav | Přeštice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
20 | Omamik Ján | Plzeň | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
21 | Ovsík Josef | Březnice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
22 | Štiková Jana | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
23 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
23 | Horálek Miroslav | Habartov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
23 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
23 | Janků Petr | Svijanský Újezd | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
27 | Kubín Jiří | Praha | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
27 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
27 | Peltan Michal | Žirovnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
30 | Havel Jiří | Vejprnice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
30 | Holub David | Nepomuk | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
30 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
30 | Pavlík František | Březnice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
30 | Průša Martin | Mirovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
35 | Martínek Pavel | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
36 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
37 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
37 | Krýsl Pavel | Ledce | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
39 | Janouš Petr | Nepomuk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
39 | Richter Pavel | Plzeň | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
41 | Fořtík Petr | Čakovec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
42 | Kladrubský Michal | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
43 | Tippl Michal | Žirovnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
44 | Kovařík Jaroslav ml. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
44 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
46 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
46 | Smola Pavel | Budíkov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
48 | Běle David | Všeruby | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
48 | Milo Ivan | Nepomuk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
48 | Vocel Viktor | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
51 | Mašát Zdeněk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
51 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
53 | Smolík Jindřich | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
54 | Svoboda Petr | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
54 | Škubal Hanuš | Sokolov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
56 | MP | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
56 | Tomeček Michal | Třebíč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
56 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
59 | Martínek Petr | Nová Ves | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
59 | Pokorný Roman ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
59 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
62 | Flament Pierre | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
62 | Hanáček František | Brno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
64 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
64 | Oudrán Stanislav | Praha | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
66 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
66 | Kazda Jan | Nýrsko | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
68 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
68 | Němeček František | Všeruby | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
70 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
71 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
71 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
71 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
74 | Holub Ondřej | Nepomuk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
74 | Kokoška Jiří | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
74 | Maroušek Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
74 | Volák Jiří | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
78 | Bultas Petr | Přeštice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
78 | Kocián Ondřej | Lenešice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
78 | Mihál Pavol | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
81 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
81 | Kocián Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
81 | Nocar Pavel | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
81 | Půta Jiří | Plzeň | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
85 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
85 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
87 | Heidenreich Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
87 | Lamač František | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
87 | Prach Adam | Merklín | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
90 | Dubský František | Mirovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
90 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
92 | Adamec Václav ml. | Radouňka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
92 | Duraj Filip | Nepomuk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
94 | Kostelanský Petr | Nýrsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
94 | Vacek Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
96 | Housa František st. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
97 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
97 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
99 | Hanyk René | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
99 | Vaněk Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
101 | Hütter Ewald | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
101 | Ryp Pavel ml. | Stříbro | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
103 | Lipka Jakub | Rokycany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
103 | Vysoký Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
103 | Černohlávek Jakub | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 |